Kauno "Žalgiris" keičia spalvas ir su jomis keičiasi šūkis

Penktadienį, Lapkričio 12 d. 12:05 Kauno "Žalgirio" prezidentas Paulius Motiejūnas per spaudos konferenciją paskelbė, jog keičia krepšinio komandos spalvas ir jau kuriamas naujas šūkis, kurį fanai galės skanduoti varžybų metu.

Kauno "Žalgiris" keičia spalvas ir su jomis keičiasi šūkis

Nuo 2022 m. Sausio 1 d. Kauno "Žalgiris" spindės naujomis spalvomis - visa vaivorykšte. Komandos spalvos po naujųjų metų taps raudona, orandžinė, geltona, žalia, mėlyna ir violetinė. Šis drąstiškas sprendimas buvo priimtas Kauno "Žalgirio" prezidento P. Motiejūno ir jo komandos, kurie teigia, kad naujos spalvos padės skleisti pozityvumą LGBTQ+ bendruomenei.

Paklausus P. Motiejūno, kodėl nusprendė padaryti šį didelį pokytį, jis atsakė: "Vistiek didžioji dalis mūsų fanų yra gėjai, todėl manau, kad dauguma priims šį sprendimą teigiamai, visgi nuo senovės sakoma, kad krepšinis - gėjų sportas."

P. Motiejūnas spaudos konferencijoje

(P. Motiejūnas spaudos konferencijoje)

Su naujomis spalvomis atkeliauja ir naujas šūkis. Nors naujas šūkis dar nėra galutinai nuspręstas, bet vienas iš labiausiai P. Motiejūną traukiančių skanduočių yra - "RAUDONA, ORANDŽINĖ, GELTONA, ŽALIA, MĖLYNA, VIOLETINĖ... EI, EI - MES GĖJAI". Taip pat yra nuspręsta, kad prieš kiekvienas varžybas nebegiedos Lietuvos himno ir pradės skleisti problemas, kurios kamuoja LGBTQ+ bendruomenę.

"Vistiek didžioji dalis mūsų fanų yra gėjai" - P. Motiejūnas

Paklausus fanų ką jie mano apie naujus pokyčius, nuomonės skyrėsi. Vieniems nerūpėjo pokyčiai, kiti labai pasipiktinę, o pati LGBTQ+ bendruomenė palaiko šiuos pozityvius pasikeitimus. Vienas iš Zhinios.lt reguliariųjų skaitytojų pasakė: "Man nėra problema, kad jie daro tokius pokyčius, vis tiek nežiūriu kašio". O Sputniknews.lt skaitytojas pareiškė kitokią nuomonę: "Что здесь за навоз, почему этим геям приходится везде самовыражаться, почему они отняли у меня единственную радость в жизни - баскетбол, не считая избиения моей жены." (Liet. vert. Koks čia mėšlas, kodėl tie gėjai turi visur reikštis, kodėl jie atėmė vienintelį gyvenimo džiaugsmą, – krepšinį, neskaitant žmonos sumušimo.). Tačiau pati LGBTQ+ bendruomenė buvo labai patenkinta naujais pasikeitimais: "SLAYYYY QUEEEN" (Liet. vert. nužudyk, karalienę) - pasakė vienas iš LGBTQ+ bendruomenės narių.