Laikai keičiasi - kalti ir skiepuotieji

Dauguma susiskiepyjo dėl privilegijų, bet kas bus, kai tos privilegijos bus anuliuotos ir grįšime prie neandartiolų gyvenimo?

Laikai keičiasi - kalti ir skiepuotieji

Tiems, kas dar nežinojo, tai pasiskiepijusiems asmenims kontaktavus su sergančiuoju, nėra jokių apribojimų: maunies batus ir eini krėst toliau.

Kuo tai paremta? Nežinau, išties keista privilegija užkretinėti kitus pasiskiepijusius, mat su neskiepadronais nieks ir taip nekontaktuoja, jie sėdi savo karalystėse (serga jie ar ne, o jei ir serga, tai abejoju ar ką gali apkrėst, jei sėdi namie ir niekur neina, nes jie JAUČIA simptomus... Įdomu kas jų nejaučia?) ir taupo pinigus ateinančiai krizei.

Tačiau situacija keičiasi: valstybei peržengus 3 000 slogų per dieną kilo problema.

Nebėra tiek nesiskiepijusių, kuriems būtų galima suversti visą kaltę:(

Jie tiesiog išseko. Visi buvo apkaltinti, bet iš jų jokio atsako nieks negauna, nes jiem tiesiog neįdomūs skieperių verkšlenimai.

Tai kas lieka? Lieka geručiam bubučiam pasiskiepijusiem vaikučiam (ir kito amžiaus verksniam) tapt atpirkimo ožiais.

Taip, visi jie (mes?) turėjo privilegijas, nesidėti kaukių; važiuoti privilegijuotu transportu; engti ir į ge.... vakcinacijos stovyklas uždarinėti ž... nepasiskiepijusius...

Bet dabar jau laikai keičiasi, XXI amžius, teisių lygybė verda. Kaukes visi turi nešiot kaip ir pelkių mūžikai, testuotis ir saviizoliuotis turės kaip ir kadaise dievo (nu arba valstybės) pasmerkti nesiskieperiai.

Tai kas dabar aukštesnėj vietoj, tie, kuriem barboros ir kotrynos į namus neša vaišes, ar tie durneliai kurie viską turi nešiotys patys?

Ką veiksit kitą savaitę, atsedėję 3 valandų testavimosi eilėje? Aš galvoju gal kokį filmą pažiūrėt, prisimint laikus kai tik prasidėjo karantinas, ak kaip lėtai bėga laikas... Vos 2 metai, o niekas vis dar neužsičiaupia apie tai; bet toks jau tas verslas šiais laikais...