Muzikantas J. G. vėl avarijoje

Atlikėjas manosi esąs aukščiau įstatymų

Muzikantas J. G. vėl avarijoje

Liūdnai pagarsėjęs "Ramtadrylia opapa" žanro muzikantas J. G. sekančio šanso pasirodyti laidoje "Duokim garo" greičiausiai sulauks arba už grotų, arba 6 pėdos po žeme.............. Arba vėl girtas už vairo.

Personažas, nepaisantis alkobloko, kurį įsistatė dėl sportinio intereso (arba dėl to kad neironiškai girtas vairavo), įvairavo tiesiai į draugystę su ilgalaikiu šeimos draugu. Įvykio vietoje draugystė numirė...

Kaip J. G. atsidūrė už vairo, nežinoma, tačiau galimai rockstar'as tiesiog nusipirko teises iš pažįstamų Regitroje. 

Žudikas ir ansamblis  nepilnus šešis metus gastroliuoja po Europą, vis grodami tas pačias dainas, tačiau su tokiais kūriniais kaip "Gerkime, gerkime, ir prie vairo sėskime" orkestras savo kolegai pamiršo pasakyti, kad ši daina tik fantazijai, kaip ir "We are the winnners of Eurovision" ir "Trys milijonai".

Nevertėtų pamiršti, kad J(ėzus). G(ristus). žinomas ir dėl savo šešėlinės ekonomikos vystymo, mat Sharvų bankui (MB) yra skolingas virs 20 Milijonų Shekelių.
Paskutiniame blaivame atlikėjo pasirodyme bandžius paklausti ar šis ateis į doros kelią ir grąžins kupiurą, atsakymą gavome tokį:

"Aik tu na*chui"

Atsakymu likome nusivylę, tačiau kai blogiuko grupuotė koncertuoti nustojo, nuotaika pasitaisė.

Kriminalistai vis dar galvoja kaip nubausti berniuką, bet abejojame ar tai nutiks - negrąžindamas skolos, vagyla turi pakankamai šlamančių papirkti ir juos.