Bijantiems 5G: nebijoke, mes turime atsakymą!

Kuo daugiau skaitome apie 5G ryšį tuo labiau mus gąsdina ši naujovė. Ar tikrai viskas bus gerai? Ar jis tikrai nepakenks sveikatai? Zhinios.lt komanda rado atsakymą į šį klausimą!

Bijantiems 5G: nebijoke, mes turime atsakymą!
Pastarąją savaitę Zhinios.lt komanda skyrė kiekvieną sekundę bandant išsiaiškinti viena: ar 5G tikrai padarys žalą mūsų organizmui. Jei taip, ar yra būdas to išvengti?

Deja, atsakymo į pirmą klausimą neradome, tačiau radome sprendimą, kaip apsisaugoti nuo 5G bangų.

Visų pirma, Jums nereikia nieko daryti. Kadangi ore jau yra 4G internetas, mes esame prie jo prisitaikę, kas reiškia, adaptuosimės ir prie 5G ryšio. Kodėl tai tiesa? Hm. Pagalvokime.
Matote, buvo laikai, kai 4G ryšio pasaulyje taip pat nebuvo, buvo tik prastas ryšys – 3G. Vaizdo įrašai YouTube platformoje strigdavo, žinutės neišsisiųsdavo pakankamai greitai (dėl ko antrosios pusės galvojo, kad Jūs ant jų „čytinate“ (liet. esate neištikimas)). Tačiau atsiradus geresniam ryšiui (4G) mes neišmirėme, netapome zombiais ir nepradėjome klausyti Minedo. Kodėl? O gi todėl, nes mes turėjome imunitetą, kurį gavome iš 3G ryšio per jo egzistavimo laiką!!

Pasirodo, mums nėra ko bijoti! Nes mes jau tai išgyvenome! Jau praėjome šią apokalipsę! Brangieji, mums tikrai viskas bus gerai, mes IŠGYVENSIME!