Paaiškino, kaip ribos keliones Velykų savaitgalį: nepraleiskite

Vyriausybė trečiadienį paskelbė ribojimų detales ir išimtis, apie kurias plačiau sužinoti galite šiame straipsnyje.

Paaiškino, kaip ribos keliones Velykų savaitgalį: nepraleiskite

Zhinios.lt žurnalistai šiandien po vyriausybės nutarimų iš Lietuvos Policijos departamento gavo ypač aktualios informacijos apie kelionių ribojimus ateinantį savaitgalį.

Paaiškino, ką ileis į miestus

Pasak Lietuvos Policijos departamento atstovų, į miestus bei miestelius savaitgalį žmonės bus įleidžiami tokiais atvejais:

• Jeigu patenka į turtingiausiųjų 1%
• Jeigu "nu karoče tipo mirė močiutė mano, praleisk, seniuk, davai?"
• Jeigu dirba politinį darbą IR nepriklauso LVŽS opozicijai
• Jeigu statys visiem kariškiam ir pareigūnams patikros punkte :DD
• Jeigu turi oru keliaujančią transporto priemonę (vyriausybė nusprendė, kad danguje įrengti patikros punktus būtų finansiškai nelogiška, ypač dabartinės ekonominės krizės atveju)

Papasakojo ir apie ribojimo priemones

LPD atstovai taip pat užsiminė ir apie tai, kokios priemonės bus pasitelktos siekiant sustabdyti transporto priemonių srautus:

"Vyriausybė nutarė pasitelkti nemažą kiekį priemonių riboti atvykimui į miestus. Naudosim tiek tradicinius, gerai žinomus metodus, tiek naujas, dar nebandytas technologijas. Pavyzdžiui - naktį miestų gyventojam tyliai nupilsim degalus, dieną dronais sugaudysim lauke esančius vaikus ir juos patalpinsim numatytuose garažuose. Užsispyrusius asmenis, kurie vis tiek ras būdą vykti į kitus miestus, šaudysime kulkomis, o gal ir mėginsim smegenis sprogdinti naujai įsigytomis 5G interneto stotelėmis - vis dėlto nesinori, kad dėl tokių žmonių neatsakingų poelgių, šalyje išaugtų susirgimų ar mirčių kiekis."

- pasakojo Diržas Peružpakalis.

Pasiteiravome valdančiųjų apie jų Velykų planus

Zhinios.lt komandai pasiteiravus premjero Sauliaus Skvernelio apie tai, ar jis per šventes irgi liks namuose, gavome tokį atsakymą:

Kiti politikai taip pat pasidalino savo šventiniais planais (gal sunku sakyti, kad pasidalino, nes mes tiesiog pakišome kelis slaptus mikrofonus po jų stalais):

"...Manau reiktų man savaitgalį į punktą nuvykti pasitikrinkt, jau visą savaitę vos kvėpuot išeina, kosėju... Ką? Jo, galėsiu penktą į pasitarimą, sukviesk visus."

- sakė Žalimantas Valstėnas.

"...Tai gerai, kiek tame viruso fonde yra? .... Ai, nu tai gerai, mums abiems po Mersą išeis"

- kalbėjo 'anonimas'.

Tikimės, kad tokie apribojimai Jums nuotaikos nesugadino ir kviečiame švęsti Velykas kartu su Zhinios.lt kolektyvu (virtualiu būdu - stenkitės kiaušiniais kamerų neišmušti, kai žiūrėsim, kuris tvirčiausias).