Nafta baiginėjasi: rastas sprendimas

Pasaulio organizacijos atrado būdą gaminti nesibaigiantį kiekį plastiko.

Nafta baiginėjasi: rastas sprendimas

Nėra to gero, kad nesibaigtų - niekas taip nesakė, bet šiam straipsniui tinka.

Pasaulyje po truputį pradeda stigti naftos (žinom kad Lietuva jos gyvenime neragavus ir neragaus, bet pasitelkime vaizduotę), kas reiškia, kad beveik visus dinozaurus iškasėm (yay, užildėm pilną muziejų!), virtusius į juodą tešlą ar dar skeletukus. To bėda aiški: nebegamins plastikinių žaisliukų, o žmonės nustot daugintis ir vaikam jų pirkt sustot artimu metu nežada, tad reikia kažkokio sprendimo.

O sprendimas jau rastas:

Ranka rinkti plastiką iš ten, kur jis formuojasi natūraliai.

Mokslininkai ir civiliai (to paties mentalaus amžiaus) pastebėjo, kad įvairiose žemės vietose plastikas ir jo gaminiai atsiranda savaime, ir, kas geriausia, niekam nepriklauso, todėl gali būti naudojamas įvairiom paskirtim.

Gatvėse natūraliai augantis plastikas
Gatvėse augantis plastikas, maišuose.

Šį atradimą perdavę naftos magnatams, asmenys, nenuostabai, buvo pasiųsti. Ekologija besidominčių žmonių jie nekalbino, nes akivaizdžiai, jei jie nežinojo, kad gatvėse auga plastikas, jie nieko išvis nenusimano ir laiko nėra verti.

Plastiko rankose daugėjo, reikėjo sugalvoti protingesnį būdą jį transportuoti. Pinigų mažinoms ar viešąjam transportui niekas netūrėjo, nes savo laisvalaikiu ne dirbo, o rinko plastiką gatvėse, o zuikiu važinėt nenorėjo, socialinė stigma spaudė.

Individai galiausiai nusprendė pasinaudoti senovės medkirčių metodu: darbo vaisiu plukdyti upe iki sekančio manufaktūros punkto, taip jie ir padarė:


Sumetė viską tiesiai į upę, kur rado dar daugiau plastiko.
Padarė išvadą:

Upėje taip pat auga plastikas.

Pacanai upe nusekė iki pat jūros, mat neturėjo jokio sekančio manufaktūros punkto, šiaip tai, nieko nebeturėjo, nes visą savo turtą - plastiką - jau sumetė į šniokšiančią upę, tekančią link Baltijos jūros.

Istorijos herojai nusekė šiukšlinąjį vandenį


Blemba keista kažkokia šita Klaipėda, neaiškūs medžiai auga...... O, dar plastiko auga čia! Kokia gera diena mūsų šaunuoliams, kurie pasijuto kaip lobį prariję (čia apie tas labai pigaus šokolado monetas).

Nuo tiek turto jie jautėsi euforiškai, iki kol susiprato, kad neturi ką veikt su visu tuo savo plastiku, nes jie asmeniškai nėra PE PP plastiko perdirbimo granuliavimo mašina SJ200 su 800-900 kg/val pajėgumu ir 0.2-0.3 energijos vartojimu. Bet jie yra antras geriausias daiktas: senas amžius ir drebančios rankos:

Legenda byloja, kad kažkur jie vis dar ranka plėšo plastiko gabalus ir juos siunčia savo anūkams.