Politikai nekenčia šio žmogaus! Sužinokite, kaip vienas nekaltas vyro triukas sutaisė visą Lietuvos ekonomiką

Ką galima padaryti tokio, kad visa savivaldybė tavęs nemėgtų? Panašu, kad kažkas sugebėjo išsiaiškinti.

Politikai nekenčia šio žmogaus! Sužinokite, kaip vienas nekaltas vyro triukas sutaisė visą Lietuvos ekonomiką

Krizės laikotarpis jau ne pirmą kartą bedieviškai drasko mūsų tautai tas vietas, kurioms mūsų Garbusis Direktorius Leopoldas Dūda kiekvieną mėnesį organizuoja inspekcijas. Todėl ant kiekvieno kampo tik ir girdisi „Och dievai, kad taip koks Platonas išlįstu, su dar viena tobula valstybės valdymo formule“, ar „KURWOS vėl pinigus nuo mūsų lupa“. Jūsų laimei į Jūsų maldas pagaliau buvo atsiliepta!

Taxi vairuotojas Vadimas Anonimas teigia, kad surado būdą vienu nedideliu triuku sutaisyti visas Lietuvos problemas. Ir jis paprastesnis nei Jūs manote. Tiesiog pakeisti Lietuvos pavadinimą į „Vokietija“. 

„Ne nu ble, chebra, jūs pagalvokit. Visose ten stulpelių statistikose ir popieriuose tie jobani fliukai su savo dešrom ir kopūstais mus lenkia. Tai tiesiog. Pasikeičiam pavadinimą į Vokietiją ir PYST visi mūsų reitingai skrenda kaip Petras žvairuodamas. Nu nu. Aj nu, supyks tai supyks. Bus kaip visada: užims mus ir tada jau stobalei būsim dalis vokiečių. Čia zajebys viskas seni nesupranti tu.“

Pasak Vadimo, šis vikrus ir netikėtas manevras pataisytų ne tik ekonominius, bet ir kultūrinius bei švietimo klausimus. 

Žinoma, vyriausybė, išgirdusi tokį planą skambant viešumoje, iškart ėmė atlikinėti viešą cenzūravimą ir po poros valandų Vadimas buvo sulaikytas už tariamą girtuokliavimą. Naktį praleidęs areštinėje ir turbūt atminties išvalymo laboratorijoje, kitą rytą Vadimas nesuprato ko mes iš jo norime, ir pasiuntė mus, nes, pasak jo, šnekėjome kažkokius bybius.

Ar vyriausybė rimtai svarsto tokį sprendimą ir tiesiog nenori viešai jo skelbti? Nežinau kaip Jums, mielieji skaitytojai, bet man čia kažkas įtartina. Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.


Myliu.