Spalio mėnesio fetišas — tiksliniai internetiniai skelbimai

Šį mėnesį pasinerkime į šį tą asmeniško ir intymaus, apie ką per dienų dienas per daug nesusimąstome

Spalio mėnesio fetišas — tiksliniai internetiniai skelbimai

Nėra nieko patrauklaiu nei kažkas, kas pažįsta Jus geriau nei Jūs pats/pati. Ir kas gi kitas, jei ne tiksliniai internetiniai skelbimai, gali žinoti viską apie Jūsų pomėgius, laisvo laiko praleidimą, darbo ir miego valandas ir asmenines detales, kurių neatskleistumėte netgi patraukliajam Ponui Direktoriui. Žinoma, kai kurie gali sakyti, kad tai invazinė reklaminių kompanijų taktika pasitelkiant Jūsų internetinių duomenų informacijos platinimą ir pardavimą, tačiau kiekvieną kartą savo ekrane pamačius reklamą užpakalio spuogų kremui, damasko metalo gabalui ar maikei, su keistai iškirptomis nuotraukomis ir neaiškaus fonto užrašu, kuriame parašyti dalykai tinka tik man ir niekam kitam, mane užplūsta begalės šiltų ir intymių jausmų.

Šios reklamos visada žino ko aš noriu ir visada padaro viską teisingai ir tinkamai. Ir visą tai padaro pačios, be jokių paliepimų ar prašymų. Sutinku, tai šiek tiek įžulu. Tačiau negaliu neigti, kad mane tai šiek tiek traukia...

Viskas ką noriu pasakyti, tai kad žmogiškos kilmės partneriai turi pasistengti. Nereikia man jokių prašmatnių vestuvių ir pasimatymų. Viskas ko man reikia tai išsamaus mano asmenybės analizavimo, šnipinėjimo ir visų mano poreikių išpildymo bet kurią gyvenimo akimirką.

O Jums, mielieji skaitytojai, linkime nesusirgti ir nesušalti. Sėkmės ir gerų vėjų!