Neįtikėtina – ginekologas paduotas į teismą už priekabiavimą!

Ar galite tuo patikėti? Moteris, užsiregistravusi pas ginekologą, padavė jį į teismą, nes šis, matote, lietė intymias jos kūno vietas. 

Neįtikėtina – ginekologas paduotas į teismą už priekabiavimą!

Zhinios.lt korespondentai eilinį kartą sugebėjo įsivelti į ganėtinai keistą situaciją. Tačiau šį kartą situacija pasirodė, na, sakykime, šiek tiek intymesnė.

Šią nelemtą ir jau nebesuskaičiuojamą karantino savaitę mūsų komanda gavo prašymą užfiksuoti ganėtinai neeilinį įvykį. Prašymas buvo pateiktas ponios Albinos Ramoškienėnėnės. Nuskubėję į jos nurodytą lokaciją, vietoje neradome nieko įdomaus, tik susikrimtusią moteriškę. Paklausinėję jos, ar ji mus pasikvietė, ponia Albina šovė tiesiai prie reikalo:

„Aš aš, kas dar. Jūs nesuprantate nu. Čia tokia nesąmonė, aš taip nejaukiai netgi jaučiuosi nu... Apie tokius dalykus kalbėti man net tėvai draudė, o dabar matai dar žiniasklaidai turiu viską išpasakoti, nu bet aš kitaip negaliu. Reikia jums viską papasakoti. Nu, bet palaukite truputį. Gal arbatos ar kavos kam? Dieve dieve, kiek jūsų čia daug prigūžėjo. Užeikit, užeikit, turim dar vonioje vietos. Kaip sakot? A, mašiną tai galit palikt ten ant gatvės, vis tiek čia policija nevažinėja. Nu jo jo, toks jau rajonas, tik pasirodo policija iškart juos pomidorais, bulvėm ir taburetėm užmėto.“

Ramiai išgėrę ramunėlių arbatos, su šiek tiek, kaip pati Albina pavadino „nu po šlakelį ant nervų“, atėjo metas kibti į darbą. Darbas nebuvo toks lengvas, nes beveik visa komanda buvo staigiai pastatyta daryti įvairių namų ruošos darbų: vieni plovė indus, tvarkė virtuvę, kiti siurbė ir plovė grindis, o nagingesni gavo ir televizorių pakrapštyti. Džiugu, kad darbų nebuvo per daug, tad dalis komandos galėjo toliau imti interviu iš mielosios Albinos.

„Nu tai vat, pasakoju. Aš aišku neatrodau nei jauna, nei energinga, bet žinot, visiems užeina, kad norisi truputį vaikiškai pakvailioti, prisiminti paauglystę. Aišku, aš tikinti, nešėlioju ir laikausi visokių pasninkų, bet žinot, karantinas visgi, turbūt pats Dievulis užsidaręs nuobodžiauja ir nelabai į mane dėmesį kreipia, tai nusprendėme su mano brangiuoju vieną vakarą pagaliau nu... Nu kaip ten sakoma šiais laikais, prarasti nekaltybę. Kaip kaip? Tai aišku niekada nesimylėjome dar, mes gi krikščionys, baikit juokus. Žodžiu, viskas kaip ir gerai, abu linksmi, vyras miega, tai nei mes jam, nei jis mums trukdo, nu ir sako man Pranas „Ė, Albinut, a tu pas Ginekologą lankeis kada? Nes ten tau tarp kojų ko tais šlapia labai“, nu ir aš persigandau baisiai, jau galvojau Dievulis baudžia. Nuėjau kitą dieną pas anūkėlį,ai žinokit mano anūkėlis tas fūristas, tai daug laisvo laiko turi, nes nieko neveikia beveik. Nu žodžiu, nueinu pas jį, ir klausiu, kas tas ginekologas ar koks ten. Sako man anūkas „Aj žinok ten, baba, tas, kur mėlynus vaflius tau iškrapšto“. Nu žinokit, gaminti aš moku, bet apie tokius vaflius dar niekada negirdėjau. Žodžiu, užregistravo mane pas tą ginekologą, bet apsilankymas nu.. Nesąmonė. Kai paprašė nusirengti, tai truputį nejaukiai pasijutau, bet ką aš žinau, jis gi daktaras, turbūt žino ką daro. Paskui sakė prasiskiesti ir pradėjo mane liesti taip, kaip net Petras nedrįstu liesti, apie vyrą aš išvis patylėsiu. Grįžau namo kaip kokia durnė, vyrui nieko nepasakojau, nes žinau aš jį, vėl pradėtų pasakoti apie tai, kaip daktarais negalima pasitikėti, kad reikia tik aliejuku pasitepti ir viskas gerai bus, o jei dar skauda, tai kristalą ant kaklo pasikabini ir praeina. Tfu, eretikas neraliuotas. Teko vėl anūkui skambinti. Pasakiau, kad noriu į teismus eiti, tas juoktis pradėjo, ir sako „Jo, gerai,baba, tuoj tik iš Šeule grįžtu ir pažiūrėsim“, nu tai sėdžiu ir laukiu dabar kol susuks ką nors.“

Štai tokia ir istorija. Mes asmeniškai nelabai suprantame, ko ta Albina tiek skundžiasi. Jeigu mus taip koks vyras liestų kaip ji apibūdino (apibūdinimas buvo ganėtinai vulgarus, tad, Albinos prašymu, išemėme jį iš straipsnio) tai būtų labai labai gera... Bet ką jau padarysi. Niekas nenori mums šiais klausimais padėti, o užsisakyti kažką, kas norėtų, šiais laikais darosi brangiau ir brangiau. 

Pasidalinkite komentaruose savo istorijomis apie apsilankymus pas ginekologus, ir patarkite mielai Albinai, ar verta už tokį įžūlumą į teismus kištis.

Geros dienos ir gero ūpo.