Interviu su Onute. Kodėl gi ji 3 metus su ta pačia suknele?

Negi ji nesidomi mada? O gal yra kita priežastis...?

Interviu su Onute. Kodėl gi ji 3 metus su ta pačia suknele?

Ar esate girdėję anekdotą apie Onutę ir kodėl ji 3 metus dėvi tą pačią suknelę? Ne? Na prisėskite, šiandien mes tai išsiaiškinsime. O jeigu ir esate girdėję, vistiek prisijunkite, galbūt sužinosite ką nors nauja.

Atvykę prie ežero, kur paskutinį kartą buvo matyta ši mergaičiokė, nuliūdome, kadangi teko skintis per žoles. Pagaliau pasiekę ežero krantą pradėjome šauktis Onutės, tačiau ši neatsiliepė. Na, aš nemokantis plaukti tikrai nežadėjau lipti ežeran, na, o kiti, tesiog nebuvo pasiėmę rankšluoščių. Palaukę keletą valandų ir Onutės nesulaukę, nusprenėme šiandienai sugrįžti namo ir grįžti ryt. Susisiekti su Onute mesendžeriu mums nepavyko.

Sugrįže kitą dieną, Onutės vėl nesulaukėmė. Nusprendėme iškviesti mentus, galbūt nutiko kas jai. Atvarius mentams paaiškinome situaciją, taip sakant pabazarinom. Šie apieškojo aplink ežerą (kodėl mes to nepadarėmė mes dar neišsiaiškinome) ir nusprendė išsikviesti narus. Nu, narai aišku pradėjo nardyt, o mes laukt. 

Pagaliau, po 3 metų ir dar 3 valandų laukimo narai pagaliau ištraukė Onutę su jos žymiaja suknele. Pradėjus imti interviu, ši vengė su mumis komunikuotis. Mums lyg ir nemalonu pasidarė, lyg ir prievarta, tačiau vistiek nusprendėme paimti tą nelemtą interviu ir atsakyti į tą nelemtą klausimą.

- Sveiki, Jonas Ežys, Zhinios.lt redakcija. Norėtume Jus šiek tiek pakamantinėti, čia biški toks klausimas iškylo visuomenei.

*tyla*

- Priimsime tai kaip teigiamą atsakymą. Gal pirma savo amžių pasakytumėt, kad skaitytojai žinotų? Nes gi jauna atrodot, tačiau madų kažkaip nesivaikote.

*dar daugiau tylos*

- Nekalbi matau esate. Nu tai tada tiesiai prie klausimo, to gi čia ir atvažiavome. Tai gi kodėl Jūs 3 metus su ta pačia suknele? Čia tradicija kokia, ar Jums tesiog nepatinka mados?

*jokių gyvybės ženklų*

- Ar Jums gerai viskas, ko nešnekate? Kvieskite greitąją kasnors, man atrodo jinai be samonės!

Atvažiavus greitajai, buvo konstatuota, kad Onutė mirus. Nuskendo prieš 3 metus. Reiškiame užuojautą šeimai. Bet mes vis dar neatsakėme į klausimą. Tai kodėl gi 3 metus nepersirengus suknelės. Na, sudėjus viską į savo vietas, Zhinios.lt redaktoriai priėjo prie išvados, kad nuskendęs žmogus negali persirengti. Taigi, Onutė 3 metus su ta pačia suknele, nes jos niekas nebuvo ištraukęs iš ežero.