Niekieno nelauktas interviu: kas tas Warionas Wikutavičius ir kodėl jis toks piktas?

Zhinios.lt korespondentai gavo neeilinę galimybę pasikalbėti su didžiausiu Marijono Mikutavičiaus didžiausiu gyvenimo oponentu - Warionu Wikutavičiumi. Nepraleiskite progos su juo susipažinti!

Niekieno nelauktas interviu: kas tas Warionas Wikutavičius ir kodėl jis toks piktas?

Ramų trečiadienio vakarą visą musų darbuotojų komandą išgąsdino vienas labai keistas ir specifiškas garsas, aidintis pro ofiso langą. 

W A H ....

Po poros minučių aiškinimosi supratome, kad individas leidžiantis šį garsą atrodė vienas prie vieno kaip gerbiamas Marijonas Mikutavičius, tad labai apsidžiaugėme, kad tokių aukštumų žvaigždė nusprendė mus pagerbti savo egzistencija. Įleidę jį į vidų išsiaiškinome, kad tai visai ne anksčiau minėtasis muzikantas, bet keistai taip pat atrodantis džentelmenas, jei ignoruosi didžiulius ūsus ir milžinišką rausvą nosį. Po neilgo pokalbio supratome, kokį nuostabų atradimą priėjome, tad iškart nusprendėme iš jo paimti interviu.


-Taigi, ponas, prisistatykite.

-Tai esu aš, Warijonas! Esu paprastas, niekieno nepastebimas, kitaip sakant „andergraundo“ muzikantas. Gyvenime užsiimu bet kuo, kas man atneš pelno. Nuo santechnikų darbo iki vagysčių. Ai, jūs tik šito nedėkite, mane ten dar suseks. Žodžiu, esu paprastas žmogelis, bandantis prasisukti gyvenime, ir nieko čia blogo su tuo nematau.


-Kodėl Jūs visada atrodote toks piktas?

-Kas čia per klausimas? Nes ir esu piktas! O jūs nebūtumėte piktas, jei dėl vieno žmogaus būtumėte visiškai nepastebėtas gyvenime? Jei vieno žmogaus karjeros sėkmė padarytų jūsų karjerą visiškai beprasmę?? Visą gyvenimą... Visą gyvenimą turėjau kentėti dėl jo! Tas Marijonas! Jam būtinai reikia pasirodyti. O mes, paprasti nežinomi muzikantai, kurie tiesiog bando išgyventi. Stengiasi kiekvieną gyvenimo akimirką paaukoti tam, kad galėtų rytoj ant stalo bent riekelę duonos turėti. O tas išdidusis maestro, matai. Dainuoja, kad mūsų „trys milijonai". Gi ne trys po velnių! Ar paprasto gūglo negalima paklausti? Vat mano daina, pavadinimu „Apytiksliai du milijonai septyni šimtai devyniasdešimt keturi tūkstančiai idiotų", žymiai tiksliau nusako visas įmanomas statistikas! Bet ar kažkam rūpi? Niekam! Aš privalau sunaikinti jį. Tai mano gyvenimo siekis!


-Ar nemanote, kad Jūsų nesekmės priežastis gali būti Jūsų muzikos kokybė? Na.. Mes nenorime pasirodyti nemandagūs, bet Jūsų parodyti dainų pavyzdžiai pasirodė... Nevisai verti dėmesio.

-KAIP KAIP?? JŪS MATAU KAŽKO NESUPRANTATE. Mano muzika. Yra. Pati. Geriausia. NIEKAS KITAS NEGALI SUKURTI NIEKO GENIALESNIO. Ar norite pasakyti, kad tokios dainos, kaip „Nesisveikinkite vieni su kitais“, arba „Na, aš manau kad myliu Lietuvą, bet dar nežinau tiksliai“ nėra šedevrai? WAH. Jūs neišprusę ir nieko nesuprantantys individai! Čia per tokius kaip jūs aš turiu kiekvieną dieną vogti ir bastytis po įvairius miesto užkampius tik tam, kad galė-


Ties šia vieta privalėjome sustabdyti interviu, nes mūsų gerbiamas pašnekovas pasidarė šiek tiek agresyvus, tad teko, pasitelkiant visos komandos jėgas, jį laikyti ir nuraminti. Deja, po poros puodelių arbatos ir ilgos meditacijos sesijos, mūsų svečias burbtelėjo, kad jam laikas toliau tęsti planus, kaip pasipriešinti Marijonui, ir greitai išlėkė iš studijos. Mes likome šokiruoti jo aklumo ir keisto požiūrio, tad nusprendėme su Jumis pasidalinti šia keista gyvenimo išdaiga.

Gerbiamasis Marijonai. Jei skaitote, norėtumėme kreiptis į Jus. Mūsų nuomone, Jums nereikia bijoti šio individo. Pagal jo burnos kvapą ir nosies rausvumą galime Jums ramiai teigti, kad šis „oponentas“ dažniau vakarus praleidžia prie stikliuko, o ne prie planų Jus sužlugdyti.

O Jums, mūsų mielieji skaitytojai, norime širdingai padėkoti ir palinkėti linksmų ir kiaušingų ateinančių Vėlykų.