Kauno atsakas Vilniui – iš Laisvės alėjos padarys boulingo aikštę.

Po netikėto nuosprendžio įkurti neilgai trukusį paplūdimį Lukiškių aikštėje, Kaunas nusprendė pasekti šiuo pavyzdžiu ir įrengti kai ką dar keistesnio.

Kauno atsakas Vilniui – iš Laisvės alėjos padarys boulingo aikštę.

Netikėtas paplūdimio atsiradimas Vilniaus mieste paliko nemažą įspūdį ne vienam žmogui. Niekas netikėjo, kad Vilniaus centre, tiesiog viduryje aikštės, gali iš niekur atsirasti krūvos smėlio. Išties genialus sprendimas. Tačiau Kaunas nesiruošia pasiduoti.

Vos tik paskelbus šią keistenybę, Kauno savivaldybė pasamdė tris nepakartojamus architektus ir liepė jiems sėdėti užrakintame kambaryje kol ką nors sugalvos. Kitą dieną nieko nevalgę ir negėrę menininkai (kaip ir pridera) papylė galybes idėjų. Tačiau, pasirodo, maisto ir vandens trūkumas gali sukelti įdomias smegenų veiklas, tad tokias idėjas kaip „seni, tiesiog nugriaunam soborą ir vietoj jo pastatom didelio pimpalo statulą“, ar „o davai tiesiog prišikam prie savivaldybės durų“, teko atmesti. Finale savivaldybė suprato, kad tik viena idėja gali nugalėti Vilniuje vykusį fenomeną – paversti Laisvės alėją į vieną ilgą boulingo alėją.

Iškart buvo imtasi darbo. Išmatuotas alėjos ilgis, plotis, patikrinta ar alėja pakankamai tiesi, užsakyti kėgliai ir kamuoliai, parketas. Viskas ėjosi sklandžiai, atrodė, kad savivaldybė yra nesustabdoma, tačiau atsirado viena vienintelė smulkmena, dėl kurios absoliučiai viskas turėjo būti atšaukta.

Kavinių Vero Cafe darbuotojai nesutiko, kad šalia jų įstaigos būtų žaidžiami stalo žaidimai. Juk jų kavinėje tai draudžiama. Būtų nepagarba. Buvo bandyta ginčytis, kad boulingas nėra stalo žaidimas, tačiau finale diskusijos buvo prieita prie tokios išvados: kadangi boulingas žaidžiamas ant medinio grindinio, o stalai kartais irgi būna iš medžio, boulingą galima traktuoti kaip stalo žaidimą. Visi darbai iškart buvo nutraukti, o savivaldybė ir visas miestas labai nusiminė.

Tačiau iškart kitos dienos rytą savivaldybė džiaugsmingai pranešė vykdanti naują projektą – parodos kalną paversti viena didele vandens čiuožykla. Kaip ir ką tiksliai jie ruošiasi keisti, informacijos kol kas dar neturime, tačiau labai laukiame jų nuosprendžių.

O kokius keistus projektus Jūs, mielieji skaitytojai, norėtumėte išvysti savo mieste? Pasidalinkite komentaruose savo idėjomis. Tokia smagia žinia ir atsisveikiname šiandien su Jumis, brangieji. Sėkmės ir nenudekite pasturgalių saulėje.