Jaunimas aiškina – ką reiškia „pisti protą“?

Šių laikų jaunuoliai aiškina žargono ypatybes.

Jaunimas aiškina – ką reiškia „pisti protą“?

Galbūt ne kartą girdėjote šią frazę, tačiau susimąstėte, ką ji ištikrųjų reiškia. Šiandien gausite išsamų paaiškinimą iš tikro bachūro lūpų (tekstas yra Jūsų ekrane, bet apsimeskime, kad vis tiek iš lūpų).

Proto pisimas iš pradžių gali pasirodyti kaip nešvankus veiksmas, atliekamas lovoje, tačiau tai visai kas kita. Pirma išsiaiškinkime, ka reiškia žodžių junginys „pisti protą”. Padėkite savo lytinius organus ir kitus sekso žaisliukus į vietą, mums jų neprireiks. Šis veiksmas ryškiausiai yra matomas žmonių verbaliniuose santykiuose, kuomet vienas iš pašnekovų nori perteikti realybę per savo prizmę. Pasakysite, jog tai yra vadinama tiesiog melavimu? Melavimas yra žemesnė proto pisimo forma, kai pakeičiame tik porą faktų ar žodžių. Kai žmogus pisa protą, jis gali susigalvoti ištisas alternatyvias realybes, suplanuoti metus įvykių į priekį, sugalvoti pusę savo šeimos medžio vien tam, kad patenkintų reikiamas naujosios tiesos sąlygas. Proto pisimas nebūtinai turi sustoti ties faktų alteravimu dėl jūsų gerovės ar persvaros prieš kitus žmones. Protą pisti galite tiesiog savo malonumui: papasakokite draugui, kaip girdėjote, kad jų mama yra stora, pasakykite savo darbdaviui, kad gavote darbo pasiūlymą iš Google ir jei jis nepakels altyginimo jūs išeisite iš darbo, papasakokite savo mamai, kad jūs esate laimingas. Pasirinkimų yra begalės, o džiaugsmo, kuris sukeliamas, taip pat. 

Tačiau turite būti atsargūs, juk proto pisimas yra smagus tik tada, kai pisate Jūs, o ne jus. Taigi, kaip apsisaugoti nuo proto pisimo? Pirma, turite atidžiai sekti savo ir aplinkinių gyvenimus, jų pomėgius, penio ilgius, jų pasiekimus. Jei užuodžiate arba jaučiate, kad pokalbio metu jums yra pisamas protas, nesivaržykite ir pasiūlykite savo pašnekovui duoti į snuki. Nepatyrę proto pisėjai dažniausiai pasimeta tokiose situacijose ir mano, jog yra demaskuoti, tuomet dažniausiai išgirstame žodžius „cha cha, taigi aš tik juokauju, seneliauba”. Jei ši situacija Jums yra artima, Jūs laimėjote.

Norint pričiupti jau įgudusius proto pisėjus, gali tekti paplūšėti. Jei jaučiate tuos pačius proto pisimo aukos simptomus, bet pasiūlius pašnekovui į snukį, nesulaukiate jokios reakcijos: nebijokite, yra begalė kitų būdų nuversti Jūsų priešininko karaliui. Pagriebkite savo varžovui už varpos, patyrę proto pisėjai dažniausiai yra išsiugdę dideli seksualinį potraukį šiam veiksmui, todėl dažniausiai yra susijaudinę. 

Dabar jau turėtumėte būtų ne tik išmokę, kaip atlikti proto pisimo veiksmą, bet ir svarbiausia – kaip apsisaugoti nuo jo. Turėčiau įspėti jus, jog naudotis tokiomis galingomis galiomis reikia atsakingai bei saikingai, kitaip proto pisimo demonas gali apsėsti Jus ir tapsite dar viena proto pistuko demono auka. Sudiev.