Elektroniniams treneriams sako "ne !" kompanija "Garai"

Elektroniniams treneriams sako "ne !" kompanija "Garai"
  • Kovos streiko visuotinis įžeidimas (angl. counter strike global offensive), geriau žinomas, kaip vaizdo žaidimas - cesas, pagarsėjęs savo skandališkumu susilaukė dar vieno skandalo ! Mat šio kompiuterinio žaidimo kūrėjas kompanija "Garai" (angl. "Steam")  uždraudė  elektroniniams treneriams bet kaip komunikuoti su savo komanda turnyrų metu. Šis sprendimas buvo priimtas, nes turnyrų metu treneriai turėdavo galimybę matyti blogiukus taip suteikdami savo komandai sienų nulaužimą (angl. wall hack).

Elektroniniai treneriai grasina kompanijai "Garai", jog jungsis į profsąjungas !

  • "Garai" pareiškė, kad nebijo tokių elektroninių trenerių grasinimų. Taip pat turime informacijos kaip ši įmonė planuoja kovoti su elektroninių trenerių streiku. Kompanija "Garai" planuoja naudoti moteris kaip ginklą prieš elektroninius trenerius. Atliktame tyrime paaiškėjo, jog elektroniniai treneriai nėra turėją kontakto su priešingos lyties atstovu ir bijo jo kaip ypač vyras bijo kriptonito. Šios kompanijos planas prieš profsąjungas yra paprastas : priversti elektroninius trenerius kalbėtis su moterimis, o šie, negalėdami tverti pokalbio keliamo diskomforto ir nepatogumo grįš į savo rūsius, kuriuose gyvena.

Retro Gamer Randomness: Adult Gamer Stigma

Kas laukia elektroninio sporto trenerių ateityje ?

  • Elektroniniai ekspertai spekuliuoja, jog vaizdo žaidimų treneriai taps tokia pat profesija kaip dainininkai, rašytojai, reperiai (angl. rapper) ar dar kiti žmonės vadinami "menininkais", nerandantys vietos sau šiame pasaulyje. Kelių mėnesių bėgyje tikriausiai matysime kaip Lietuvos šaligatviais žingsniuos individai, kalbantys ceso žargonu ir nusukantys savo veidą į kitą pusę išgirdę frazę "flashbang !" (granata, į kurią pažvelgus ekranas yra apdengiamas baltumu).

csgo-screenshots | Cs go memes, Funny gaming memes, Funny games