Kiek kapų apvogia „Humana”?

Galvojat jie kapus vogia? Aš irgi taip galvojau iki maždaug šios savaitės.

Kiek kapų apvogia „Humana”?

Šmotą gyvenimo tikrai galvojau, kad antrarankiai (angl. second-hand) apdangalai yra tiesiogiai nuo lavono nuimti ir parduoti močiutei, kuri savo anūkui po to duoda nešioti tą kažkokią, „kožą“.

Šmotas gyvenimo baigėsi, tapau tiesos žmogumi. Kokios tiesos? Kad Humana lietuvoje apverčia dešimtis milijonų, algoms deklaruoja vos pusę „limono“. Kur dingsta pinigai? Na, perskaitęs lygiai du straipsnius, (vieną iš 2010, kitą iš 2018, baisiai seni, fuuu...) tapau Humanos finansų istorijos ekspertu. Humana – labdaringa organizacija, suteikianti drabužiams antrą kartą pabūti ant žmogaus jo mirties akimirką, bei padėti besivystančioms šalims (Rusija?).

Pinigai dingsta į „balą“. Kas ta bala? Bala jos nematė. Eina į tas besivystančias šalis (Baltarusija?), valgydina vaikus, kapsto kapus.

Tai jei ne nuo numirelių, iš kur tie drabužiai?

Pasirodo, išsivysčiusiose šalyse (Vokietija?) yra konteineriai skirti senus drabužius išmesti. Iš tokių konteinerių drabužiai gabenami į ryčiausią civilizacijos kraštą – Vilnių, Humanos rūšiavimo centrą.

Sakote, konteineriai kažkur matyti? Tikrai taip, ir mes tokius turime tik labiau depresyvius, kaip priklauso Lietuvai:

Tai man kyla klausimas, kam MES siunčiam savo apkramtytus drabužius, kuriuose numirė mūsų dėdė? Į ryčiausią ne-civilizacijos kraštą (Rusiją?)? Nu gali būti, kas ten žino, kokiomis dar pigesnėmis kainomis mūsų 4 metų senumo „abibas iš gariūnų“ atsieina vietinėje Rusmanoje, Čecėnijoje.

O kalbant apie laimikius, tai tikrai esu nugvelbęs Rytų Vokietijos ugniagesio gelbėtojo švarką su virš-švarkiu po 2 eurus bei Olandijos Raudonojo Kryžiaus moteriškus marškinius, su kuriais, manau, pagal Ženevos konvenciją, kare esu neliečiamas.

Labai gražiai derėčiau prie tokio automobilio... Gal reiks vėl iš algų išskaičiuot, „tarnybiniam“ automobiliui...