NASA stebina: simuliacijoms naudos 'Minecraft'

NASA stebina: simuliacijoms naudos 'Minecraft'

NASA (angl. National Aeronautics and Space Administration) šį savaitgalį pateikė neįtikėtiną oficialų pranešimą. Apie šios JAV valstybinės organizacijos planus skaitykite žemiau.

 

NASA veiklos tvarkoje - dideli pokyčiai

NASA administratorius Jim'as Bridenstine'as birželio 21d. vykusioje konferencijoje viešai papasokojo, kodėl NASA keičia savo veiklos tvarką:

"Pastebėjome, jog internete mūsų daug kas nemėgsta dėl to, kad iki šiol nenuskraidinome moterų į mėnulį, kai ten jau pasivaikščiojo 12 vyrų. Nuo šiol į mėnulį skraidinsime ne tik moteris, bet ir fiziškai ar protiškai neįgalius individus, religinių, seksualinių, etninių, kulturinių bei kitų mažumų narius. Taip pat nereikalausime naujų astronautų apsivilkti interneto vadinamų 'opresuojančių' skafandrų, leisime laisvai rinktis aprangą žengiant ant mėnulio."

J. Bridenstine'as konferencijoje parodė, kaip galėtų atrodyti nauja astronautų apranga. Jos pavyzdį pateikiame žemiau:

NASA siūloma alternatyvi astronautų apranga / Google Images.

 

Raketų testų simuliacijoms bus naudojamas populiarus žaidimas 'Minecraft'

Tokias naujienas NASA pareiškė savo oficialioje 'Twitter' paskyroje:

Pasak J. Bridenstine'o, NASA tokiu būdu siekia į savo kosmonautikos programą pritraukti "itin talentingus 9-mečius". Konferencijoje NASA administratorius užsiminė, kad 'Minecraft' bus naudojamas ne tik raketų, bet ir kosmoso fizikos testams atlikti.

 

Liūdnos žinios 'privilegijuotiesiems'

Internetinėje apklausoje mums J. Bridenstine'o pavyko paklausti: ar visa tai reiškia, jog baltaodžiai heteroseksualūs vyrai nebebus priimami į astronautų gretas?

Jis mums atsakė:

"Taip, nebent toks vyras būtų žydas."