Naujausias mokslininkų išradimas: kilnojamas turtas!

Ar matei naujausią mokslininkų išradimą? Ne? Nebūk šliužas, bėk skaityt.

Naujausias mokslininkų išradimas: kilnojamas turtas!

Nuo pat tada, kai senasis protingas žmogus iš klajoklio virto sėsliu gyventoju, esame vidutiniai nekilnojamo turto fanai. Šios srities mokslininkai jau ilgą laiką sėdėjo neviltyje ir tyloje ir kaip neseniai paaiškėjo – ne veltui. Mūsų redakciją pasiekė žinia apie dar niekam negirdėtą koncepciją – kilnojamą turtą.

Pasak ekspertų, ši turto rūšis jums leis nevaržomai keliauti: jūsų BDSM kambarys visada bus šalia. 

„Aš esu labai laiminga, kai išgirdau, kad savo BDSM kambarėlį galėsiu pasiimti į bet kokią kelionę, maloniai nustebau: dabar nereikės naktimis tenkintis tik vietinėje parduotuvėje nusipirktu obuoliu bei musių muštuku“

Tokiais žodžiais apie naujausią mokslininkų išradimą kalbėjo viena iš Zhinių redaktorių Lizaveta. Ši žinia turėtų pradžiuginti ne tik BDSM fanatikus, bet ir benamius. Nuo dabar bet kokia palapinė ar lūšnelė bus traktuojami, kaip nekilnojamas turtas, todėl savininkai turės mokėti atitinkamus mokesčius. 

Pakalbinome vieną iš Vilniaus gatvėmis besibastančių benamių: McSteela

„Eh? Ką? Gal turi cigaretę, broli?“

Dauguma benamio pašalpas gavusių gyventojų nuo šiol jų ne tik pasiges, bet net nebebus laikomi benamiais. Iš tikrųjų, tai didelis žingsnis link benamių skaičiaus mažinimo Lietuvoje, juk nesvarbu, kad situacija nesikeičia, svarbiausia skaičiai.

Gyvenimo greitabėgio (angl. „speedrun“) nuotrauka.

Ši naujiena nudžiugino ir gyvenimo greitabėgio (angl. „speedrun“) megėjus. Gyvenimo greitabėgiai žmonės, bandantys gyvenimą „pereiti“ per kuo greitesnį laiką, jie turi ir savo draugiją bei rekordų knygą.

„Ankščiau, kad pereičiau benamio etapą turėdavau ilgai grindinti (red. past. turima omenyje daug laiko dirbti.). Dabar, naudodamas naują taktiką, sutaupysiu maždaug dvejus su puse metų, tai yra didelis šuolis į priekį.“

Sparčiai tobulėjančios technologijos verčia svajoti apie kitus galimus išradimus. Ar greitai galėsime džiaugtis skraidančiomis mašinomis, galbūt, bus išrasta naudinga valdžia? Mokslas yra nenuspėjamas, todėl jis mums ir yra toks gražus (Kaip ir mano žmona, blede, vakar, kai grįžo namo, žiebė į akį, sako: „Ko tu vakar vel namo girtas grįžai?“.) Sudiev.