Sinoptikai praneša: stovėjimo aikštelėse matysime lėktuvus

Sinoptikai praneša: stovėjimo aikštelėse matysime lėktuvus

Vilniaus Tarptautiniam Oro uostui paskelbus, kad šis vėl imsis nereikalingų restauracijos chujstauracijos darbų, kilo klausimas: kur dėsis lėktuvai?

Direktorius - pamišęs

Kadangi VTO (Vilniaus Tiltininkų Organizacija) direktorius mūsų tel. numerio dar nežino, su juo pasikalbėti pavyko; paklausėme, kodėl vėl reikia tvarkyti Vilniaus Tarptautinį Oro uostą ir tiesiog atiduoti Kaunui dar daugiau turistų pinigų

"O kodėl ne, kodėl ne bl*et? Ką noriu, tą ir darau, aiškinsit čia man dar, žurnaliūgos"

 Likome nesuprasti ir negražiai išvadinti.

Klausimas išliko: kur lėktuvus?

Inžinieriai raudami sau skalpus rėkė, o pilotai - ne. Mat pastarieji turėjo išeitį: lėktuvus ir kitas skraidančias būtybes talpinti automobilių stovėjimo aikštelėse! Geriausias jų taikinys: Akropolio aikštelė.

Kur buvęs, kur nebuvęs (tikriausiai nebuvęs prie tuoleto kriauklės) pasirodė (smirdintis š*dais) akropolio Vyr. Vyras - Vaikas, ir pradėjo šūkauti ant vargšų pilotų su užgultom ausim:

"Ką jūs galvojat? Galėsit imt čia ir statyt savo tradalus?"

"Uhhh... Jo? Ant mašinų užvažiuosim, po*ui bus, parkintis ir mums reikia, žmona verkia kad metinėm nieko nenupirkau" 

"Aha, aha, debiiiiilas, parkinsit prie akro (liet. Akropolis, redaktoriaus pastaba) tik per mano lavoną"

Po šių čaižių Vyro - Vaiko žodžių, kopilotas išsitraukė kamščiątraukį ir nudūrė Akropolio Vyr.. 

Tikėtis - greitai

Pasak sinoptikų, prastėjant vasaros likusiam laikui, tikimasi, kad begalė lietuvių netrukus grįš į savo varguolišką gyvenimą Vilniaus sovietiniuose rajonuose, tad lėktuvų gali pritūpti ir Ozo, Panoramos (požeminėje aikštelėje), gal net ir vietinėse Maximos aikštelėse. Dėl šių priežasčių garažų ir metalo laužų verslai džiaugiasi.