Šokiruos kiekvieną: pasikėsinta į žymaus lietuvio gyvybę

Šokiruos kiekvieną: pasikėsinta į žymaus lietuvio gyvybę

Pranešame, jog šiame straipsnyje aptariami kraupūs ir nežmoniški nusikaltimai prieš niekuo dėtus žmones, skaitykite su savo nuožiūra.

Labai ankstyvų liepos 25d. rytą, Facebook vartotojus sukretė labai grafiškas ir grubus, žmogiškai neepaiškinamas teksto kūrinys:

Jame rašoma, kaip asmuo sutikęs lietuviškos muzikos pašlemėką nufotografavusį debilą, jam pripasakoja kaip savo plikomis rankomis minėtą 'muzikontą' yra tiesiog ištaškęs.

Bandymas įsijausti į žudiką

Kas slypi už Facebook puslapio "VPažadas" mums išsiaiškinti nepavyko, tačiau Zhinios.lt redaktoriai, greitai suvokę tokio pranešimo komišką vertę, nusprendė atlikti socialinį eksperimentą - tą patį šmotą teksto parašyti savojoje Facebook sienoje ir pažiūrėti kas užkibs ant kabliuko:

Liberastai pradėjo šurmuliuoti, eilini sykį prisiminė, kad juokinga tik Surajevas ir Geležinė lapė, ir pranešė dėdulei Facebook apie šį, tiesiog kalėjimo iki gyvos galvos verto, psichokosmonauto/lunatiko pareiškimą.

Pakalbintas BÄÄÄ ekspertas:

Apie šią situaciją pavyko pakalbinti masyviausio masto BA (Tariama: Aš pilka masė ir man patinka BÄÄÄ) gerbėją ir nuolat atlikėjus fotografuojantį personažą:

"Vopšim idėjos nepagavau

Taip liūdna, kad sugaišau vieną minutę skaitydamas

Jau geriau vairuojant į kelią būčiau žiūrėjęs

Tiesiog žmonės juokiasi, kad bičas neturi ką veikti ir švaisto savo laiką tokiems dalykams"

Nesąmonė, bandome rinkti duomenis apie žmonių psichologiją, visuomenės moralės bei humoro ribas, o mus vadina laiko švaistytojais :))

"Tik man atrodo jį reportina už smurto kurstymą kažkas" 

Tiesa, nespėjus net sureaguoti, myžniukų/berniukų grupuotės valia, įrašas buvo panaikintas.

 

Kerdžiūnas įrodė, kad net jau "suaugę pilnamečiai" gali turėti žiurkėno smegenis, drugelio sparnų tvirtumo atramą juodajai humoro pusei ir neskirti jos nuo tikrų ivykių.

"Labai nelaiku šiaip postą parašė, kaip tik soundcheckas (Liet: Garso patikrinimas, redaktoriaus pastaba) BÄÄÄ buvo xdddd"

Matomai, nuo proto nukvaksėjęs "žudikas" K. Kerdžiūnas nors vieną dalyką pataikė. Panika, prieš tai minėtame menkai išprususių berniukų buryje, buvo sukelta.

Užnuodijimas viešoje vietoje?

"Juokingas bičas

Užjaučiu, jei čia tavo bičiulis

Geriau pakviesk jį į lauką, jei taip neturi ką veikti" 

Susikrimtau, gal tikrai mano garsusis jaunesnysis kolega senokai saulę matė? Aplankiau jį ir pasiūliau pasivaiksčioti. Tačiau vos mums išėjus laukan, prasidėjo keisti dalykai, abu pasijutome nežmogiškai blogai, lyg kažkokie debiloidai būtų užmekenę kokį prakeiksmą, Kristijonui teko iškart gulti į ligoninę, o man reikėjo namučio, šiltai atsigulti į lovytę ir gerti daug arbatos. Po valandos pavyko gauti naujienų dėl kolegos savijautos:

Žymusis žurnalistas K. Kerdžiūnas įsiutęs - į jo gyvybę įžūliai pasikėsinta. Jis galimai imsis keršto visiem, kas bus prisidėję prie šio užnuodijimo. Pirminis įtariamasis - BÄÄÄ ekspertas/fotografas, pasiūlės Kristijonui 'išeiti į lauką'.

saugokis, kurvanosi