Top 5 dalykai, žudantys labiau, nei būsimas 5G

Daugelis panikuoja, kad 5G tinklas pražudys mūsų minčių laisvę, o kas tai daro jau dabar?

#5 Pasirodo - ne 5G, o - elektra

#5 Pasirodo - ne 5G, o - elektra

Itin žemais dažniais keliaujantys, kiekvienuose namuose pasiekiami, elektros bangų pulsai. Krato taip lėtai (apie 220 kartų per valandą), kad galima tiesiog iškepti.

Apsisaugojimui skirtos rekomendacijos: iš sienos išlupti visas rozetes, ištraukti laidus, nugriauti sienas, įsitikinant, kad elektros jose nebėra.

#4 4bitai atrodo nedaug, bet kai pasidarysit tyrimus, pasirodo – Jūs kvailys

#4 4bitai atrodo nedaug, bet kai pasidarysit tyrimus, pasirodo –  Jūs kvailys

Palyginus su elektros laidais ir stulpais, matome, kad kompiuterių bangų dažnis yra žymiai didesnis (mat gyvendami šiais laikais, dažniau matome kompiuterių ekranus, nei elektros stulpus). Didžiausias jų keliamas pavojus – milžiniškas informacijos pasiekiamumas. Gali įgyti išsilavinimą, bet taip pat ir gali atsidurti kvailių grupėje, kur kuriami sąmokslai, kaip 5G užvaldys emocijas. Taip, jas užvaldys ir padarys visus laimingus, nes YouTube vaizdeliai sėdint miške nebestriginės.

Rekomendacija – sudaužyti monitorių, sutraiškyti telefonus, atsikratyti interneto prieigos.

#3 3 valandos krosnyje, ar 3 minutės mikrobangėje?

#3 3 valandos krosnyje, ar 3 minutės mikrobangėje?

Kompiuterius bangų dažniu lenkia mikrobangės krosnelės (makrobangių bijau ir prašau man jų nesiūlyti). Spinduliuoja vien į išorę, realiai visur, tik ne į Jūsų maistą, tai kai kepat spragėsius (angl.: popping a cap in a child, redak. pastaba), vaikams liepkite išeiti į lauką, kur pravažiuoja trisdešimt dyzelininių šiukšliavežių – bus sveikiau.

Rekomandacija nemirti nuo skaičiaus 3 – visiškai atsisakyti šilto maisto, mat jo bangavimas labesnis nei šaldyto maisto. Priklausant nuo Jūsų radiofobijos laipsnio, gali reikėti valgyti 0°K maistą, bet neturėtų būt sunku tokį rast, jei randat mirusius nuo mikrobangių.

#2 2 kanalai, tarp kurių tenka junginėti, kol jie abu rodo reklamas tuo pačiu metu

#2 2 kanalai, tarp kurių tenka junginėti, kol jie abu rodo reklamas tuo pačiu metu

Sidabro medalį šį kartą gauna didžiausia propagandų ir nesamonių mašina – televizorius. Iš čia gaunamos informaicijos tiesos ar naudingumo faktorius neviršija 3% (o ir jie tik reklamose, kurios nuoširdžiai geros).

Rekomendacija – pagalvoti nors sekundę ir nustoti mokėti pinigus tam, kad 4 valandas per dieną žiūrėtumėt reklamas. Literaliai mokat pinigus, kad žiūrėtumėt reklamas. Nu ir idiotai, juokiuosi iš kiekvieno Jūsų.

#1 priežastis tiesiog mirti

#1 priežastis tiesiog mirti

Šio vakaro mūsų aukščiausio dažnio bangos ir labiausiai žudančios tą vargšę žmoniją – regimoji šviesa.

Taip, kvaileliai, pasigavot, ne? Tai kas blogai, aukšti ar žemi dažniai? Nes gan plačiai ir nekaltai naudojami prietaisai supa tą Dievo pamirštą mirties dėžę, sprogdinančią ištisus miestus.

Rekomendacija – gyvenkit po žeme ir nesidauginkit, nelįskit į saulės šviesą, nes ir nuo jos radiacija ištaškys Jūsų niekam reikalingas smegenis.