Ašarą spaudžianti realybė: pirmoje veganų meno parodoje neapsilankė niekas

Ašarą spaudžianti realybė: pirmoje veganų meno parodoje neapsilankė niekas

Šį trečiadienį vyko unikalus renginys: pirmoji veganų meno paroda.

Įvairūs, gyvulinės kilmės produktų nevartojantys, pabalčio menininkai skubėjo tapyti, piešti ir spausdinti savo darbus, šiai parodai buvo pasiruošę atiduoti savo kraują, prakaitą ir sielą.

Tačiau nei vienas lankytojas nepasirodė

Visi menininkai suglumę šurmuliavo, kas čia ne taip? Ar renginys nebuvo reklamuotas, ar priekinės durys neatsidaro? Gal nebeveikia viešasis transportas?
Visi šie speliojimai buvo klaidingi. Renginys buvo reklamuotas kokybiškai ir tikslingai, socialiniame tinkle "Facebook" tūkstantis žmonių buvo pasirašę, kad renginys juos domina ir jie jame dalyvaus, tai kodėl tada niekas neatėjo? Atlikus demografinius testus, paaiškėjo, kad visi, esą, norintys dalyvauti žmonės - jauni paaugliai, kuriem šiais laikais, ant įvairių renginių spausti "Domina" ar "Dalyvausiu" - vienas juokelis.

"Nesuprantu kas čia gali būti juokingo, kur šio humoro šuo pakastas? Šitokie kvaili juokeliai  tik gadina visus renginius. Būtūmėm žinoję, jog nieks neateis - renginys nebūtų įvykęs. Galėjome sutaupyti visų laiką ir daržoves, jug kai kurie menininkai turėjo važiuoti net 3 kilometrus nuo namų. Negaliu patikėti, esu be galo nusivylęs jaunimu." -

 sako renginio organizatorius Mesas Nevalgauskas, kuris patyrė neapsakomus, 3 (trijų) kukurūzų burbuolių nuostolius.

O kur tikrieji veganai?

Jeigu renginiu juokaudami susidomėjo tik kvaili paaugliai, kur tada visi Lietuvos veganai?

Ekspertai mano, kad Lietuvos veganai - jau emigravę, arba paprasčiausiai Maljorkoje, Lisabonoje ar Tunise klausia padavėjų ar jie turi patiekalų be mėsos.

Taipogi galimas variantas, kad būti veganu jau išėjo iš mados, tapo nebe "kieta".