Gyvybės langelio neužtenka, pristatoma nauja paslauga

Visi turime savų priežasčių, bet kur nešti draugą, kai gyvybės langelyje jis netilps?

Gyvybės langelio neužtenka, pristatoma nauja paslauga

Visi esame girdėję apie kokius minus 6 gyvybės langelius lietuvoje

Kodėl jie šventinti??

Mes irgi norim būt šventinti ir turėt keistą kūnų palikimo skylę.

Ką daryt tokiem, kurie prišeria savo vaikus ir jie nebetelpa pro tą šūdlangį? A? Radom šioj perpildytoj (kūdikiais) rinkoj sau nišą.

Reikėjo žemės. Gerai, kad yra 50 miliardų b*et reklamų, pirkt kažkokioj Šk*tijoj žemes ir tapt lordu ir lordi.

Na jau ne, jokiu aš šūd'kotijos l*rdu būt nenoriu, net nupurtė pagalvojus.

Na, bet žemę nusipirkom, kas mes, negalim sau leist?

Iškąsus kelias duobes, verslo pradžiai, prisiminėm, kad norim to sultingo šventinimo

Pasigavus kažkokį eilinį kunigėlį, paaiškinus jam savo planą, pradėjo jis... Ką pradėjo? Keikt mus, pašlemėkas, mokęsčių nemoka, o ant mūsų rėkt drąsus. Ot, matai į visokius pragarus prasmegsim, pro visokius dangaus vartus nepraeisim. Šūdą, kunigėli, šūdą nepraeisim. Jam aišku neįdomu, kad mes ateistai ir visiškai mum čia neaktualu jokie mirimai, mat mes užmigsim tiesiog ir viskas.

Bet jis toliau, aiškino aiškino, spjaudėsi (be kaukės, tarp kitko!!), kol galiausiai pats savo seilėm paspringo. Padėt negalėjom, nes per saugų atstumą stovėjom. Ir taip va gavos, kad, OJ, įkrito į mūsų mirties duobelę, o kadangi prie pat buvo ženklas, kad kristi reikia tik su savo sutikimu, supratom, kad kunigėlis nori jau pasikasti, tai ties tuo jam padėjom, pakasėm jo nukryžiuotą mordą.

Teko ieškotis kito kunigėlio, bet ačiū D*evui ne ilgai:

Radom kažkokį arabėlį skelbimuose, viskas jam tiko, atrodė normali situacija. Ot mldc kunigėlis, šaunuolis tikras, mylim jį.

Tik kilo jam toks keistas klausimas „ar tas užkastasis negyvas", o koks tau skirtumas, ką? Mes tau jevrėjus vežėm, atvežėm, ne tau jau žinot kas ten pakasta, tupiesi ir šventini tiktais.

Nu ir va, atidžiai prižiūrėtas (ginklu negrąsinom ???? jei kas klaus) pašventino ir dar su smėlio dėžės lopetėle patapšnojo.

Pirmas mirties duobelės klientas palaidotas, arabas kunigėlis apmokėtas, visi kompanijos pinigai išleisti, galim visus metus iš naujo taupyt. Liux.

Lai 2021 (kažkaip kreivai rašosi, grąžinkit 2020 prašau) būna normalūs!