Kaip pasiruošti antram karantinui

Visi puikiai žinome, jog po rinkimų karantinas bus neišvengiamas, nes mūsų seimūnai dabar per daug užsiėmę rinkimais, kad jį paskelbtų. Čia rasit kelis patarimus, kaip pasiruošti dar vienai pilvo auginimo bangai.

Kaip pasiruošti antram karantinui

Mūsų redakcijoje jau visi kraunasi daiktus, valo kambarius ir kalasi karstus. Trumpiau tariant, ruošiamės karantinui. Pakalbėjęs, pasitaręs su savo kolegomis ir jų paklausinėjęs jų nuomonės ir lūkesčių apie karantiną, atsisėdau, išsitraukiau skaičiuotuvą, pabučiavau Leopoldo Dūdos portretą ir išvedžiau šiuos patarimus, Jums, mielieji skaitytojai:

Užsikalkit langus ir duris

Mūsų redakcijos ausis ir nosis pasiekė nekaip kvepiančios naujienos, jog antroji viruso banga gali taip blogai paveikti žmonių smegenus ir sveikatą, jog pastarieji pavirsią zombiais. Jau pirmosios bangos metu pastebėjome, jog gatvėse tuščia lyg per kokį antrarūšį filmą apie zombius, kuriam trūksta aktorių, o parduotuvėse išbadėjusios žmogystos puolė prie konservų ir šikpopieriaus, lyg tatai būtų kokie skanūs organai. 

Taip pat redakcija pataria užsisėti daržą pupų, antai galima jom zombius apmėtyt ir tie turėtų, gavę valgyt, vėl sulįsti į visus kampus karantinuotis, o ir pats nebaudausit.

Iš anksto pasirūpinkite karine uniforma

Taip pat girdėjome gandus (šaltinis –močiutė) jog bus griežtinama gyventojų priežiūra. Ne tik kaimynais, kurie tik temoka stūkint, jei pas ką plotas ir draudimais rūkyt balkone, bet yra žadama įvest savanoriškus SS būrius patruliuoti gatvėse. Nežinome iš kur ta įdėja kilo, tačiau ką žinome, tai jog jie turi pilną galią nupirkti jums traukinio bilietą į vieną pusę, jei nesilaikysit karantino. 

Tad apsirūpinkit uniforma, užteks ir paprasčiausio Stahlhelm šalmo, jei norit niekieno nepastebėtas nuslinkt iki parduotuvės ar pas savo bobelę daryt Lietuvai ateitį. 

Atsiverskit į religiją

Kadangi bažnyčios nedirbs, kodėl gi nenusipirkus biblijos ir nepasigilinus į mūsų šviesiausio aukščiausio Dievo pamokymus. Tualete įsirenkit koplyčią, iš ebėjaus užsisakykit kokį gospelo albumą, o jei neturit aparatūros, pats galit dainuot. Tokiu atveju močiutei paskambinęs, visad praskaidrinsit jai nuotaiką savo prarūkytu balsu dainuodamas „Jėzus Kristus aleliuja”. Taip pat rekomenduojami tokie hitai, kaip „Osana aukštybėse” ir „Jėzus Kristus super žvaigždė”.

Pasirūpinkite apsaugos priemonėm

Karantinas vis dėlto yra karantinas, o pats virusas yra baisus daiktas (negalioja tiems, kurie pragėrė sveikatą), tad apsirūpinkite kaukėm, pirštinėm, dujokaukėm, cheminiais ginklais ir visokiais kitokiais pričindalais, kad sutikę gatvėję Verygą, gautumėt jo pagarbą ir pats liktumėt sveikas susitikęs su visokiom nesveikom personom kaip antai Šimašius.

Nuotraukose pateikiame pavyzdžius:

Tikimės, kad liksite saugūs ir laimingi šiais nedėkingais žmonijai laikais, o laisvu laiku dar parekomenduosime ir paieškoti gyvenimo prasmės čierkelės dugne ir karts nuo karto paskaityti zhinios.lt