Nuošaliam Lietuvos kaime negirdėti nematyti nusikaltimai

Vienam žemėlapyje nepažymėtame (todėl neieškokit) Lietuvos kaime – nusikaltimų lavina

Nuošaliam Lietuvos kaime negirdėti nematyti nusikaltimai
Smegmių kaimo sunerimę gyventojai bando suprasti, kas yra kamera

Mūsų redakcija gavo laišką, jog atokiame pietų Lietuvos kaime Smegmiuose vyksta žodžiu neapsakomi dalykai. Galbūt todėl senyvo amžiaus kaimo gyventoja Alfonsina Kryželienė mums paskambinus nesugebėjo ištarti nei žodžio, o atvykus į patį kaimą sužinojome, jog gerb. Alfonsina iš to siaubo jau dešimt metų kaip praradusi kalbos dovaną.

Supratę, kad ponios Kryželienės balsastygių atgaivinti nepavyks, nusprendėme pašnekinti kitus, labiau bendrauti mėgstančius kaimo gyventojus.

Tai ką sužinojome, mus pribloškė stipriau nei žinia, jog šis kaimas dar ir nežino, kad atgavome nepriklausomybę, mat pačiam kaime niekur negalėjom rasti priklausomybės nuo alkoholizmo gydymo įstaigos, kas mūsų komandą labai paveikė psichologiškai ir neleido susikaupti visos kelionės metu.

Mūsų kalbintas Stasys Kumpis, labiau komunikabilus vyriškis, papasakojo, jog kaime jau nemažai laiko dingsta kibirai, randami nuversti kryžiai, kaimynas vagia obuolius, kartais net pasitaiko „išversto naktipuodžio” atvejų, kai ryte atsibudus randi savo naktipuodį išverstą, pats, vaikščiodamas per miegus, dar su juo žaidei futbolą ir telieka tik galvoti, kokia piktoji dvasia apsėdusi šį kaimą, kad visiems žmonėms tenka šitaip vargti.

Atsisveikinę su gerb. Stasiu, patraukėme į Bažnyčią išpažinties, nes tokių velnių gyvenime dar nebuvome matę ir nebenorėjome toliau matyti.

Atlikę išpažintį movėme link mašinos, bet mašinos neberadome. Supratę, jog nuo Leopoldo gausim velnių dėl praganyto jo audi, liūdnai patraukėme redakcijos link pėstute lyg pardavę žemę ir tiesiogine to žodžio prasme nieko nepešę. 

Policija su mediumų profsąjunga pradėjo tyrimą, bet mūsų žiniomis, nuverstų kryžių ir visų pamestų nekaltybių taip ir nerado. Smegmių kaimas taip ir lieka paslaptis.