Kas čia dabar: gėjų ir rusų teisės bus sukeistos?

Kas čia dabar: gėjų ir rusų teisės bus sukeistos?

Įsisiautėjusį ir jau į galą einantį "Pride month", Migracijos tarnyba (toliau MT), kartu su Lietuvos Gėjų Lyga (toliau LGL), išlydėti žada su trenksmu.

Atlikti demografiniai tyrimai

Praėjus legendinėm gėjų pasididžiavimo eitynėm ir užsieniečiams grįžus namo, LGL ir MT suskaičiavo visus LGBT+ (Lezbiečiai, Gėjos ir Biseksualiniai Tarplyčiai) ir palygino juos su dabartine rusų populiacija lietuvoje. Rezultatai nustebino: LGBT asmenų Lietuvoje per 3% populiacijos, o rusų - menkas ir nereikšmingas procentėlis.

Siūlo pakeitimus

Sužinojus, kad Rusijos Federacijos piliečiai gyvenantys Lietuvos Respublikoje yra daug mažesnė (per tris (3) kartus) etninė mažuma nei LGBT asmenys, ji turėtų būt engiama ir neigiama atitinkamai, tad, MT su LGL sugalvojo planą: apkeisti rusų ir LGBT asmenų teises.

​​​​​"Jūs ką, galvojat teisių dar turime? Jos senka greičiau nei šikpopierius tualete pavalgius Sinano kebabų"

Rusai nuo šiol galės rengti paradus, tačiau tekėti (didžioji dalis rusų demografijos, pasak tyrimų, elgiasi kaip bobos), įsivaikinti ir kitais būdais (pvz. informaciniu) daugintis negalės. Rekomenduojama iš Rusijos piliečių atimti ir jų prabangius automobilius, šiuos atiduoti iki šiol opresuotiems LGBT individams. 

Taip pat galvojama pridėti papildomą mokęstį prie rusų algos: nuskaičiavus visus dabartinius mokesčius, nuimti dar 30% sumos, ekspertas spaudai tarė:

"Jei opresuojame mažumas, tai iki galo"

Planuojama opresuoti sparčiai ir itin stipriai.


Dėl lenkų demografijos opresavimo dar nežinome, mat jie užima neblogą šmotą populiacijos.