Lapkričio mėnesio fetišas – riešutų sviestas

Šio mėnesio fetišas daug kam gali pasirodyti ganėtinai nuobodokas, bet, patikėkite manimi, riešutai lapkričio mėnesį varo žmones iš proto.

Lapkričio mėnesio fetišas – riešutų sviestas

Nuo seno yra žinoma, kad dalykai, kurie labiausiai traukia žmogų, yra tie dalykai, kurie yra uždrausti. Būtent dėl šios priežasties šio mėnesio fetišas yra susijęs su jaunūjų internautų lapkričio mėnesio aktualija, vadinama No Nut November (liet. ne riešutų lapkritis). 

Kaip ir kodėl ši aktualija jau ne pirmuą lapkritį šluoja ir svaigina zed generacijos smegenis Zhinios.lt tyrimų grupei taip ir nepavyko atrasti. Taip pat mus vis dar glumina klausimas: o kas išvis jau tokio negero su tais riešutais, kad visą mėnesį net negalima prie jų liestis? O dar stipriau glumina tai, kad kažkodėl riešutai yra susiejami su moterimis. Bet mūsų šauniems darbininkams pavyko išsiaiškinti vieną dalyką: riešutai lapkričio mėnesį yra tokie reti ir tokie uždrausti, kad juodoji rinka pradeda juos naudoti kaip valiutą. 

Tad jums, mielieji skaitytojai, gali iškilti klausimas: kodėl tada būtent riešutų sviestas? 

Na matote. Nors riešutai ir tampa tokia retenybe, intymiose santykių akimirkose riešutų nelabai panaudosi. Tad, norėdami užtikrinti savo ir savo partnerių saugumą ir intimių santykių kokybę žmonės mieliau renkasi švelnesnį ir universalesnį būdą įtraukti riešutus į naktinį gyvenimą.

Tad nieko nelaukite ir apsilankykite juodosios rinkos aukcijonų tinklalapyje tamsiosprek.es ir susiraskite sau tinkamą „sloikelį“.

Sėkmės ir tirštesnio kraujo!