Skausmo aidas iš Linksmakalnio sugrįžta...

Zhinios.lt redakcija sulaukė antrojo skambučio iš skaitytojos.

Skausmo aidas iš Linksmakalnio sugrįžta...

Mielieji skaityotojai. Tikriausiai, atsimenate Emilijonos iš Linskmakalnio kaimo skambutį Zhinios.lt redakcijai. Jei ne, prieš skaitant straipsnį siūlome perskaityti šį, kad viskas būtų aiškiau:

Šauksmas iš Linksmakalnio – "Padėkite!"

Zhinios.lt redakcija sulaukė netikėto skambučio iš Emilijonos Lapkričio 4 dieną. Smagiai pajuokavę apie paskutinįjį susitikimą ir JAV prezidento rinkimus, moteriškė paprašė atvykti į jos namus. Tačiau prieš tai ji turėjo užsiregistruoti, nes tokios karantino taisyklės.

Ponia užsiregistravo praėjusi kelioms dienoms po susiskambinimo ir kitą valandą mes atvažiavome į Linksmakalnį. 

(Šį kartą nuotraukos žemėlapio nepridėsime. Jau žinome kur.)

 „Sveiki, sveiki. Malonu Jus vėl matyti, užeikite...”

Emilijona įpylė mums svarainio ir nelaukiant valandėlės, kol ji prabils iškart paklausėme kodėl mus vėl iškvietė?

(Neradome svarainio nuotraukos tad pradedame šią)

– Na kaip čia pasakius... lyg ir dėl to paties, bet ir ne... Mes su Žeraldu nu kaip nu... ten normaliai buvo viskas. Padėjo tie kotletai ir degtinė tikrai... bet visą rugsėjį nedarėme to.. ir lapkritį taip pat sakė nebus to... ir aš nesuprantu kodėl... kažką apie tris K ar N kalbėjo? Kažkokius limponadus.. aš nesuprantu... pasenau gal...

Paprašėme, kad moteriškė duotų savo vyro kontaktus arba pasakytų, kur jis.

– Nu kur kur.. garaže jis ten va...

Nuėjus į garažą pamatėme didelį vyrą, kuris remontavo šautuvą. Gi briedžius galima medžioti. Nustebęs ir šiek tiek pyktelėjęs vyriškis paklausė ko mes norime. Papasakojome, kad esame iš žiniasklaidos ir kad turime klausimų

– Hm. Maniau, Jūs tie patys, kurie klausinėjo, kodėl testo kovido nepasidarau jau mėnesį... nu nes to bybio į nosį man tegul nekiša. Todėl. O dėl bobos tos nu tai... suprantate. Rugpjūčio pabaigoje anūkas mane supažindino su internautais... o ten prisidėjau prie jaunimo bendraumenės „No Simp September Lietuva” Nu ir ten viską sužinojau ir jau atsibodo senam būti, tai prie jaunimo prisidėjome ir va iššūkį kaip ten tą šelandžą priėmiau tokį. Nu nebuvo sunku, man šiaip disfunkcijus. Bet va. Laimėjau. O dabar esu prisidėjęs prie KKK, oj NNN. Biški sumaišiau grupes.. tai va irgi laikaus čelendzo. O ta lai neverkia, nes ne simpas aš.

Mes buvome labai šokiruoti po tokios kalbos Žeraldo. Nesitikėjome, kad jis toks liberalus... Nebandėme perkalbėti vyriškio, gi tai vyro garbės reikalas! Palinkėjome geros dienos ir sugrįžome pas Emilijoną. Net nejauku buvo kažkaip pradėti sakyti paaiškinimą.. bet šiaip ne taip pasakėme situaciją ir pasiūlėme jai alternatyvų, kurios yra malonesnės už lytinius santykius.

1. Galvos masažuoklis.


2. 5 sluoksnių tualetinis popierius

3. Plastikiniai sprogstantys burbuliukai.

Gerai, kad mašinoje bent jau turėjome galvos nasažuoklį ir galėjome jį paduoti Emilijonai. Įteikėmė jai tai kaip dovaną ir tarėm gražiai:
– Jūs matykite tai kaip pliusą. Ilgiau negaus – labiau norės... ir išvis čia geriau va!

Sutrikusi moteriškė paėmė ir išlydėjo mus.. nieko net neištarė...

Tai tokia ir buvo mūsų diena. Taip pat šiandien sulaukėm laiško iš jos, kuriame ji padėkojo už dovaną ir pranešė, kad ši jaučiasi labi gerai.

Tokia ir savaitėlė. Tikimės, kad ir Jūsų partnerėms šios alternatyvos padės per No Nut November. Sėkmės, Mielieji. Nepralaimėkite!