Liūdna: kol JAV renka prezidentą, lietuvių smegenys toliau renka dulkes

Ar lietuviai pasiruošę pradėti gyventi realybėje? O gal mums lemta amžinai gyvuoti tik įsivaizduojant, kad dabar dar Vytauto Didžiojo laikai - kur net kitoj Juodosios jūros pusėj visiems rūpi, kas ir kada Lietuvoj pirstelėjo.

Liūdna: kol JAV renka prezidentą, lietuvių smegenys toliau renka dulkes

JAV renka prezidentą. Ką renkasi lietuviai? O koks skirtumas, gal laikas susitvarkyt savo asmeninius gyvenimus; pvz. tu, Karoli, šiandien lovą pasiklojai? Kiek sykių mama tau turės aiškint... Žinai, jau visas vyras, vietoj to, kad aiškintum, koks Trumpas rasistas ir kokios "woke" (lietuviškai. prabudęs - bet kaip matom lovos tai dar nepasiklojęs) tavo politinės (poli - daug, tinės - pritinęs, nuo jauno alkoholizmo su plotiniais draugais) pažiūros, galėtum ir indus išplaut bent sykį per savaitę.

Pažiūrėkime į dažnai užduodamus klausimus bei apie JAV rinkimus pateikiamus komentarus, kad galėtume logiškai suvokti esamą situaciją:

"Trumpas - klounas, vo Bidenas išvis nuo amžiaus smegenoidus pametęs, tai ką rinktis?"

Rinktis gerą ir finansiškai naudingą išsilavinimą, kad nereiktų dėl kitų valstybių prezidentų verkti.

"Nežinau, jeigu galėčiau, tai už x balsuočiau."

Aš, jeigu galėčiau, tai sparnus užsiauginčiau, nuskrisčiau į mėnulį gyvent, išsivirčiau arbatėlės ir paleisčiau atominio užtaiso raketą i žemę. Na, jeigu galėčiau.

"Nu jeigų tą išrinks, tai jau liks tik melstis dėl pasaulio likimo"

Stase, tau 89, tu su proanūkiais pasibūk. Ir ką tu šiaip, jeigu "to" neišrinks, galėsi padaryti dėl pasaulio? Aha, tą patį. Pakomentuoti teliką ir kokias dvi savaites pas Raselę turguj pasipasakot.

Ką mano ekspertai?

O yra skirtumas tarp Stasės ir ekspertų? Gal ir Stasė savo jaunystėj kokį akademinį popierių parašė. Ateitį visi pažįstam vienodai - nesam jos sutikę. 

Taigi, mano siūlymas būtų toks: paliekam (kaip lietuvis tėvas netikėtai nėščią mamytę) balsavimo rezultatus ateičiai ir amerikiečiams, ir grįžtam į realybę - esam menki, neįdomūs ex-SSRS gyventojai, kuriems vertėtų dažniau žolę nusipjaut, o ne spjaudytis iš nervų, kai lygaus intelekto (trūkumo) individai penkias raides ant Gedimino kalno pastato.