Plokščios žemės palaikytojai neplanuoja laikytis atstumo: dar nukris nuo pasaulio krašto

Plokščiažemių teigimu, saugus atstumas kelia pavojų jų gyvybei

Plokščios žemės palaikytojai neplanuoja laikytis atstumo: dar nukris nuo pasaulio krašto

Sulaukėme žinių iš Plokščiapėdžių Konfederacijos (Pasaulio Kiaušingalvių (Toliau, PK)), jie sako, kad ne va tai:

„Tortilijos blynas kuostmoso platybėse yra labai logiškas modelis mūsų pasauliui ir ne, mes nemanome, kad buritos formoje jis būtų stabilesnis“

Panašu, jog jų argumentacija nepadrika. Jie sako, kad išskirsčius blyno gyventojus kas 2 patartinus metrus, visa blėko plokštuma užsipildys ir kažkam paprasčiausiai teks saugiu atstumu kristi į nesibaigiančias tuštumos platybes.

Sveikatos apsaugos ministras (kurio P. Prezidentas dar nepaskyrė tai nežinom kas čia toks) išsakė, kad mano, jog tokios mintys yra „didelės 2d sferos formos nesąmonės“ ir teigia, kad „vis tiek kažkur ties žemės pakraščiu yra sienelė, į kurią atsiremtume, prireikus pasitraukti nuo artimiausios personos“ (iš angl. k. Persona 5 Golden). Šias sieneles taip pat siūlo dažnai dezinfekuoti.

PKontakte siųlo pasidaryti antrą Žemės sluoksnį, taip padarydami pakankamai vietos visiem stovėti saugiu atstumu, bei būtų pakankamai deguonies pasigimdyti dar 7 milijardus kvailiagymių. Vienas iš tokių skėlimo būdų – nurėžti sluoksnų dabartinio mūsų lietinio su varške ir jį pastumti saugiais 2 metrais į viršų (mat toks saugaus aukščio standartas būdingas sovietiniams butams, prie kurių pripratusi 82 procentilė planetos gyventojų).
Kitas variantas: pasinaudoti „Minecraft“ taktikomis ir pasistatyti antrą žemės sluoksnį su lipniais stūmokliais:


Štai tokiu vaizdu plokščiasmegeniai ir įsivaizduoja mus pasodinti. Viename sluoksnyje – sergantys. Kitame – plokščiastuburiai. Toks savotinis, Multi-level crap farm (liet. daugialygis šūdo kombainas).