Pagaliau išaiškinome: tai kokia gi ta Obamos pavardė?!

Po ilgų bemiegių naktų ir bebaimių kovų su kritikais mes pagaliau išaiškinome ilgai dvejotą klausimą: kokia yra 44-tojo Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento Barack Obama (liet. Barakas Obama) pavardė?

Pagaliau išaiškinome: tai kokia gi ta Obamos pavardė?!

Pagaliau mes tai padarėme. Pagaliau išaiškinome ilgai ir sunkiai narpliotą mįslę. Mįslę, kuri šuolaikiniam žmogui naktį miegoti neleisdavo, o jaunimo tarpuose skambėdavo dažniau nei modernūs repo ir popso „gabalai“. Barako Obamos pavardė yra...

OBAMA

Paklausykite, gabusis ir išsilavinęs Lietuvos jaunimas. Mane jau pradeda nervuoti jūsų tos nesąmonės. Obama ir yra jo pavardė. Atrodo, technačiai visi kai reikalas, bet paprastuose internetuose nesugeba pasitikrinti. Nesuprantu, kas jums čia tokio juokingo? Kiek galima kartoti žmogaus pavardę nežinant, kad tai išties yra jo pavardė?? O po to dar drįsta draskyti akis ir aiškinti, kad atseit „Baikit, dėde, nu jūs ir durnas. Taigi čia jo vardas hihi haha“. Aš nebeiškęsiu tokių patyčių. Ypač iš tokių neišsilavinusių pienburnių kaip tie dundukai: Jonas, Žygis, Danielius ir Arnas, kur vakar laiptinėje ginčijomės pusę valandos. Taip taip. Patys žinote apie ką aš kalbu. Dar kartą pamatysiu rūkančius kieme tai žinokit išsitrauksiu senelio vynčiką ir tada galėsit druską iš uodegų krapštyt. Jaunimas Lietuvoje šiais laikais yra visiškai nebekontroliuojamas, ir, manau, ši problema turėtų būti žymiai svarbesnė, nei kažkokios Jevravizijos ar ten jūsų tie neaiškūs mymai, nes jau visai. Pagarbaus amžiaus žmogui į parduotuvę neįmanoma nueiti bent kartą neišgirdus frazės „vatar dous!“, o moteriškės iš trečio aukšto išvis skundžiasi, kad jų anūkai pradėjo melstis kažkokiam naujų laikų šėtono palikuoniui – „Fortnaitui“. 

Gerbiamieji skaitytojai. Mano nuomone, turime susirūpinti ir griebti jautukus už ragų, kol dar molis minkomas. Privalome jiems bent porą raukšlių smegenuose išraižyti, nes paskui išaugs lauciai ir pragyventi normaliai nesugebės. Pasidalinkite komentaruose savo mintimis apie tuos nelemtus mažvaikius. Taip pat atleiskite už tokį vulgarų straipsnį. Tiesiog. Po šuns mirties nebeturiu daugiau kam išsipasakoti.

Ramaus Jums kvartalo ir kad jokie „Fortnaitai“ Jums naktį dūšios nekvaršintų.