Nusprendė: ant tauro kalno atgims kapinės

Nusprendė: ant tauro kalno atgims kapinės

Nespėjus išbyrėti paskutiniams narkomanų ir barabanų dantims, betrupant centrinei išdegusiai salėj, juodadarbiai drabina kalną Tauro ir griauną Profsąjungų rūmus (Naujiena)


Sulaukusi begalę apsiverkusių jaunuolių skundų, taryba suprato, kad nesiimt veiksmų negali.

Leopoldo Dudos nuotrauka.

Kol visi užsiemę griautynių megėjiškomis ir nemėgstamomis fotosesijomis grupuotė priemė sprendimą: Evangeloidų Literatūrų kapinės bus atgaivintos.

Kolkas - simpatiškas jaunavedžių ir pomirtininkų parkelis

Leopoldo Dudos nuotrauka.

Šiuo metu ant Tauro kalno stūkso "zaksas" (liet. santuokos rūmai), bei civilinės metrikacijos centras (liet. kur reikia registruoti mirusią tetą).

Tarybos nuosprendžiu visi senieji kapai bus atkasti ir į juos grūdami švieži numireliai, mat jau ilgai ten tūno numirėliai vienišai - po vieną.


Taipogi Leopoldo Dudos nuotrauka.

Kai kurie šiom žiniom labai patenkinti, jau nekantraudami laidoja save ir kitus į šviežias lapų krūvas, bei vykdo sektines apeigas susėdę ant suolęlių.


Aha, vėl to pačio pacano daryta nuotrauka.

Valstybė žada VIP kapavietes tokiems žymiems asmenims kaip Jah. Taip tikimasi pritraukti turistų dėmesio, bei prikviesti labai senas, ar mirti pasiruošusias įžymybes nusibaigti Lietuvoje.


Įdomu kieno šita.

Vilniaus Ortotoxinių Ortopėdų draugijos atstovai pranešė, kad mielai atlikinės laidojimo ir pakartotinio laidojimo apeigas už porą pėdų nuotraukų, ar nešvarių kojinių mokęstį.