Patarimai, kaip tinkamai praleisti mirtininkų 'šventę'

Dvasių minėjimo savaitgalis jau prie pat. Dalinames patarimais, kad neapsikvailintumėte mirusiųjų akivaizdoje.

Papildomos šviesos – nereikia

Papildomos šviesos – nereikia

Priešingai nei galvojat, dvasios ir sielos mato tamsoje (kitaip jau seniai būtų kažkur užkliuvusios ir vėl pasimirusios), tad žvakės joms nepraverčia. Priešingai – apšviesta mirties data gali tik dar labiau sugraudinti dvasią, palikit ją ramiai gyventi, o ne nerimauti, kaip pavėlavo į savo laidotuves. Jau geriau kokį saulės elementą įkonstruokit, kuris karsto medieną pašildys šaltom naktim.

Gėles nešti visi drąsūs

Gėles nešti visi drąsūs

O kai kažką originaliau pagalvot, makaulę pasukt, tai nieks nesugeba. Su gelėm dvasios nuveikt daug negali, pažiūri, kol nuvysta, ir tada žliumbia, kad puvėkas ant kapo smirda. (Apie plastikines gėles net nešneku, o jei tokias nešat prie artimųjų kapo, tai prašau nebeskaityti mūsų portalo ir išvis geriau patiem pasikast tam karste, lai artimasis geriau už jus pavaikšto žeme ir balsuoja už jus)
Šiemet atsineškite žaidimą, dėlionę, praleiskite dieną smagiai, pasiklausykite istorijų – mirusieji visada turi ką papasakoti, gal nuo praeitų Vėlinių jie sugalvojo naujų anekdotų.

Diena – netinkama

Diena – netinkama

Jei tikrai tikite, kad dvasios, sielos ir vėlės tikrai viską mato, girdi ir jaučia, tai nu, būkit žmonės, aplankykit ir pasveikinkit ne per mirusiesiems skirtą mokytojų dieną. Jei būčiau lavonas, tikrai norėčiau, kad mane aplankytų ne per mano gimtadienį, ne per miriadienį (kaip minėjau, skaudi tema) ir ne tada, kai visa lietuva susitarus prisimint mirusius ir degint dinozaurus į atmosferą. Turit laisvą diena? Nuvažiuokit į kapines pasikapstyt žemėse, nusiskint obuolį nuo obels, kuri auga iš kažkieno kapo, turėtų visai įdomiai gautis.