Pats universaliausias skonis – vištienos?!

Vištieną bent kartą esame ragavę visi, tačiau ne tik šioje paukštienoje galime pajausti jos skonį. Tad kyla klausimas, kur dar?!

Pats universaliausias skonis – vištienos?!

Tikriausiai visi mėsavalgiai pritaria, kad vištiena – viena skaniausių mėsų. Vištiena su daržovėmis, ryžiais, saldžiarūgščiu padažu, net ir su šokoladu yra labai skani! Tačiau kur dar galime pajausti jos skonį?

Zhinios.lt redakcija atliko eksperimentą, kurio metu buvo bandoma rasti patiekalus ar kitus užkandžius, kuriuose būtų bent lašelis vištienos elegancijos. 

Iš pradžių vienbalsiai nusprendėme, kad šiuo klausimu laimi... 

1. Vištiena.

Taip. Vištiena yra vištienos skonio. Tikro, kokybiško, be jokių E, dažiklių, konservantų ir kitų tų ହ produktų.

2. Pievagrybiai

Ši grybų rūšis yra žinoma kaip ta, kurią vis matome ant picos. Kodėl taip yra? Nes ji puikiai dera su vištiena! O kas labiau su ja dera negu dar papildoma vištienos esencija?

3. Kava

Visai Zhinios.lt komandai prireikė pertraukėlės nuo tokio sunkaus ir keblaus galvojimo bei valgymo visą dieną bandant išsiaiškinti kas dar turi tos neįprastosios mėsos skonio. Kavos pertraukėlės metu pastebėjome, kad ir šiame karštajame gėrime yra vištos skonio. Kyla klausimas: kaip tai įmanoma ir ar mes tyčiojamės? Mielieji, niekada nekvailintumėme savo brangiųjų skaitytojų. Jūs patys pagalvokite. Toje Kavutėje buvo pieno, kurį duoda karvė, o ši yra mėsa. Mėsos skonis gali būti kaip vištienos...

Kaip sakote Pone Direktoriau? Viskas primena vištieną?? Ne, tai neįmanoma... kaip... bet....

Atleiskite, Brangieji, tačiau visai komandai reikia atsikvėpti po tokio didelio ir milžiniško atradimo – visko skonis yra kaip vištienos... silkės, ledų, mišrainės, šaltibarščių...

Mums tikrai yra sunku patikėti kokią maisto revoliuciją mes padarėme... O Jūs, Mielieji, ar esate kada apie tai susimastę? Pasidalinkite savo istorijomis komantaruose!