Popiežius ir Lietuva pešasi: kieno gi ta perėja?

Panorama – kaip antras Lietuvos centras (po Palangos vasarą) tad kuriai šaliai priklauso požeminė – itin svarbus klausimas.

Popiežius ir Lietuva pešasi: kieno gi ta perėja?

Kaip gaivų kvapelį iš visų C*wald skiepų, rėmenų, paukščių gripų ir kitų nesąmoningų sveikatos ir televizijos teršalų naujienų, pagaliau kažkas vėl nauja apie tuos nerimstančius gėjus Lietuvoje.

Šį kartą, jau vos ne visas karas vyksta, visai kaip tarp Danijos ir Kanados

Tik lietuviai su lygų gūžta taip gerai nesutaria, kad dalintųsi stipriaisiais gėrimais. Jie pešasi dėl požeminės perėjos sienos spalvų :|

(Jei kam įdomu, tai taip, sienų ten 2, bet jiem tos vienos būtinai reikia, kita nereikšminga)

Lietuvių pusei atstovauja rimčiausi dažytojai profesionalai (ką tik sužinoję kas yra ridenamas teptukas) iš „Senukų“ (ne reklama), lagalabamašakalmakal pusės lyderis – pats Popas, nes jiem ten labiausiai patinka verbuot vaikus kažkaip keistai.

Tai jie hipokritopotamai ar jie tiesiog save nuo labai viliojančios santuokos su berniukais saugo? Nesuprasi... (Laukiame 50 aukso luitų iš Vatikano požemių ir šią pastraipą išimsime)

Kaip tęsis karas – nežinome, nes pusių šešėliniai finansų remėjai galimai turi savo dažų maišyklas ir gali sieną tapyt iki kol ji bus tokio storio, kad net r*sai puldami Lietuvą nepramuš (laukiame Jūsų nuomonės, kokio dažų storio r*sų geriausia technika gali nepraeiti, bei rekomenduojame tokiu storiu dažų uždažyti savo namų sienas, nes vos atsidarys jau sienos kruizinėms kelionėms, suplūs čia jų „atostogauti“)