Prognozuojamas restoranų išnykimas: viskas pagaliau paaiškinta

Mokslininkai ir tech ekspertai pristato naujoves, kurios taps standartu išstumiančiu restoranus iš mūsų gyvenimų

Prognozuojamas restoranų išnykimas: viskas pagaliau paaiškinta

Technologijos nenustojamai vis vysto mus į proto vystyklus ir rodo, kaip gyvenimas vis paprastyn, ir neva kaip prie *uso buvo geriau, nes net elektros nebuvo.

Tačiau šį kartą žingsnis didesnis, nei kad Jonas praras savo darbą, nes robotas-siurblys neprašo išeit į lauką parūkyt ir po to nesibeldžia atgal, nes neva neturi kortelės nes legaliai čia nedirba (galit jau jį vėl įleist, nenoriu kad 15min kitos gatvės pusėj pamatytų, kad pas mus išvis jonų visokių yra).

Šis technologinis buities šuolis - katastrofinis restoranų industrijai (kuri 2019m spalį apvertė per 72 milijonus eurų, maždaug 25 eurų kiekvienam žmogui) mat ši iškart turi susitaikyti su faktu, kad nieks pas juos jau nebevalgys.

Viso to priežastis — daiktų internetas

Daiktų internetas — internetu sujungti daiktai, kurie geriau jau liktų nesujungti, mat taip vyksta kraujomaiša, tarprasiniai santykiai ir kiti gomoseksiniai ištvirkimai.

Informatikų akiratyje sultinga pora — išmanus tualetas ir šaldytuvas.


Ne, su uošvienės dukra peštis dėl šviežio, vėsaus trigubo sluoksnio popierėlio nereikės, tiesiog radom tokią nuotrauką.

Belaidžio ryšio ekspertai pristato savo naujai patentuojamą buities komplektą:

Šaldytuvas, kuris tualetui praneša, koks maistas buvo išimtas ir suvalgytas, kad paskesnysis galėtų paruošti tobulą srovės stiprį bei kiekį nuplauti Jūsų kakaliūzus efektyviausiu ir taupiausiu būdu, taip sutaupant Jums virs 500 'kūbų' (tona vandens, redak. pastaba) per dieną ar kelias, priklausant, kiek Jūs ten pridarote.

Tiesa, toks rinkinys Jums ir atsieitų apie 72 milijonus eurų spalį. Tačiau tai dar ne viskas, įsigyję tokį išmanų ir neišskiriamą rinkinį, turėsit valgyti ir tuštintis tik namuose, ir tik viską išimant iš šaldytuvo, kitaip tuoletas bus klaidingai paruoštas ir neefektyviai arba ne iki galo nušluostys Jūsų karališką subinaitę.

Pirmuosius prototipus galima bus užsisakyti jau šių metų Kalėdoms.