Žaidimo apžvalga: „Viduramžių Dinastija“

Horacijus Plunksna tyrinėja viduramžių pasaulį.

Žaidimo apžvalga: „Viduramžių Dinastija“

Štai ir atsakymas, kur buvau dingęs tiek laiko – užstrigau viduramžių matricoj.

Nuotrauka iš atostogų

Nuotrauka iš atostogų

Ar seniai ragavai savaitės skanumo miežių košės? Ar seniai matei maro daktarą? Pasiilgai nuo šešių ryto iki dešimtos vakaro kirsti medžius? Šis žaidimas kaip tik tau.

„Viduramžių Dinastija“ (angl. „Medieval Dinasty“), viduramžių gyvenimo simuliacijos žaidimas, išėjęs dar tik kiek daugiau nei prieš savaitę, jau pavergė daugelio žaidėjų širdis. Gyvenimą pradedi kaip aštuoniolikmetis benamis vaikėzas, kuris turi didelias ambicijas. Sušikai savo gyvenimą? Dabar turi galimybę sušikti ir šio vaikinuko gyvenimą. Tavo pirmosios užduotys bus tokios kaip medžių kirtimas, namo statymas, maisto rinkimas. Šis žaidimas yra vienas iš tų, kuriuos pradėjus žaisti net nepastebi, kaip praėjo dvylika valandų plius dešimt metų tavo gyvenimo ir tu jau miršti nuo vėžio. Žaidime yra mažai apribojimų, dažnai esame pripratę prie „Nueik į tašką X, pakalbėk su žmogum Y ir vėl eik į tašką Z“ tipo veiksmo žaidimuose, Viduramžių Dinastijoje, pasijusite itin laisvas, nes čia tokių misijų yra minimaliai mažai.

Žaidime egzistuoja ir įgudžių bei technologijų „medžiai“ čia, darydamas tam tikrus veiksmus, gali užsidirbti taškų, pavyzdžiui, kirsdamas medžius gerini savo resursų rinkimo sugebėjimus, gali gerinti medžių kirtimo greitį, galiausiai atsirakinti rąstų nameli, kur galėsi gražiai sukrauti savo medinius trofėjus. Tokiu būdu gali atsirakinti begale pastatų ar daiktų. Statydamas įvairius pastatus plėsi savo kaimelį, kur galiausiai galėsi prisikviesti naujų gyventojų, tačiau tau pirma teks susidraugauti su žmonėmis, tik tada jie tavimi pasitikės ir ateis gyventi. Žaidime galėsi turėti ir savo žmoną (čia, manau, yra nerealistiškiausia žaidimo dalis), žaidime egzistuoja flirtavimo sistema, kuomet kartodamas du ar tris vienodus sakinius tu kelsi savo būsimos žmonos flirtavimo lygį, kol jis galiausiai bus pakankamai aukštas vestuvėms.

Apibendrindamas tikrai galiu pasakyti, kad šis žaidimas yra iš šūdo drėbtas – nors ir šiek tiek smirda savo šviežumu – vis tiek norisi pabandyti. Rekomenduoju visiems RPG žaidimų fanams ir iš Minecrafto dar neišaugusiems vaikams. Sudiev.