Vairuotojai sunerimę - ištuštintas autoservisas

Kaip žmogėnas sugebėjo ištuštinti visą autoservisą vienas

Vairuotojai sunerimę - ištuštintas autoservisas

Kažkurią dieną gavome skambutį į redakciją (gal mūsų numeriai kažkokių viešūjų paslaugų kontaktuose prie 112), jog vietinis autoservisas visiškai neturi nei vienos pagalbinės priemonės automobiliui, nors skelbiasi kad jame galima rasti 'viską automobiliui'.

Susisiekus su minėtu autoservisu, mums buvo pranešta, kad prieš kokią savaitę ar daugiau, viskas buvo išsinešta. Paklausus kodėl į tai nebuvo anksčiau atkreipta dėmesio, mums buvo pranešta, jog mechanikai visas darbo dienas rūko kambarėlyje ir žiūri sporto transliacijas.

Paskambinus policijai, šie nustebinti situacija nebuvo, atvejis toks ne pirmas, o kaltininkas seniai žinomas. Viską jie mums ir paaiškino:

"Pacukas normalus yra, jau tvarkėm vieną kart šiuos reikalus, dabar jau ignoruojam, viskas ten gerai. Matot, autoservisas sako

"viskas automobiliui",

o pacano vardas Automobilis, tai jis teisėtai iš ten viską išsinešt ir gali, niekuo servisui teismai nepadės, blogos dienos, gaidžiai."

Viską supratom, autoservisų Lietuvoj nebebus, liks tik vienas P. Automobilio super-servisas, kuriame viskas gal bus žmonių automobiliams, o ne jam pačiam.