Praneša: Kaziukas mirė - mugės nebebus

Pirmadienį Lietuvos gyventojai sulaukė sielą gniuždančių žinių - mugės tradicija sustabdoma.

Praneša: Kaziukas mirė - mugės nebebus

Pirmadienio vakarą Zhinios.lt komanda sulaukė šokiruojančių naujienų. Pranešta, jog pati savaitgalinio super-renginio žvaigždė Kazys Kaziukas Kazimieras paliko mūsų žemę.

Legendinio Lietuvio nuotykiams atėjo graudi pabaiga

Kaip liaudies išmintis byloja - visi geri dalykai greitai baigiasi, o šio geraširdžio, masines puotas Vilniaus ir kitų miestų centruose rengiančio, visuomenės veikėjo gyvenimas atrodytų pasibaigė net per greitai. Niekas to nesitikėjo, nenorėjo ir neplanavo.

Informuojame, jog K.K.K. mirties aplinkybės iki šiol nežinomos. Šiuo metu viešumoje informaciniais srautais plaukioja keletas teorijų, manoma, jog įžymybė galėjo anapilin iškeliauti dėl tokių priežasčių:

  • viruso, nes tokios mados dabar
  • pasiaukojęs moterims, mat mirė kovo 8-tą
  • nuo Rusijos piliečio rankos, kadangi rusai puola

Amatininkai, menininkai ir maistininkai liks be darbo

Pasikalbėjome su purtytų žąsų kiosko savininke Aldona L., kurią Kazio Kaziuko Kazimiero mirtis ne tik nuliūdino, bet ir smarkiai išgąsdino:

"Meldžiu, korespondentai, padėkit man, senai damai, labai blogoje santuokoje aš, vyras pastoviai rėkia ant manęs kad netratinčiau kaimyno, ir kad neišleisčiau visos algos ant prekių ženklų kurių nei suprantu, nei nešioju. Man kaip mat reikia išsinešdint iš jo globos, nebegaliu jau taip, o popierizmų neišmanau, skaityt nemoku, nes antroj klasėj pradėjau rukyt ir gert kavą.“

Taigi pranešam Jums tiesiogiai, kad Lietuvoje skyrybų procentas nepakis, nes mes civiliams padėt gyvenime nesiruošiam.


Kitomis naujienomis - (nebe)šventinės laidotuvės

Krikščioniškai atskaičiavus 3 d.d. (Dievo dienos, redak. pastaba) po Kaukazo Kilimo Kadro mirties, laidos jį per

Kovo 11-tą

taigi, pradedant šiais metais, ši, kadaise istoriškai svarbi diena, nuo šiol neteks savo šventinės ir atostoginės vertės, nes ją anuliuoja Kimbalo Kauno Kiemo gedulingos laidotuvės (ir jų metinės, skaičiuojant į ateitį). Tad tikimes, kad sutiksim Jus visus šį trečiadienį darbuose, kur stropiai verksit krimsdami užsilikusias baronkas ir namines giras.