Rugpjūčio mėnesio fetišas – patriotinės Vokiečių dainos

Kas kitas uždega mūsų dūšią ir išlaisvina mūsų jausmus labiau, nei patriotinės Europos centro dainos?

Rugpjūčio mėnesio fetišas – patriotinės Vokiečių dainos

Kaip vienas žinomas Vokietijos politikas yra pasakęs: „Gyvenimas neatleidžia silpniesiems“. Ši citata nėra susijusi su šiuo straipsniu, bet kartais pamanau, kad tas politikas visai panašus į mūsų Garbųjį Poną Direktorių. 

Vokiečiai – tauta, visais laikais pasižymėjusi nenuilstamu patriotizmu ir bešališku atsidavimu valstybei. Visu kūnu ir siela, visa savo esybe, vokietis yra pasiryžęs aukotis dėl motinos tautos. Žinant tai, galima suprasti, kodėl vokiečių patriotinės dainos taip stipriai kelia ūpą. 

Būtent dėl šių priežasčių Zhinios.lt tyrimų komanda atliko testą. Pasirodo tos dainos tokios efektyvios, kad net padidina žmogaus užsivedimą ir energijos kiekius lytinio akto metu. Netikite? Na ir nereikia. O mes užtat tikime, nes visą dieną iš tyrimo kambario vien ir girdėjosi: 

Es braust ein Ruf wie Donnerhall,
wie Schwertgeklirr und Wogenprall:
Zum Rhein, zum Rhein, zum deutschen Rhein,
wer will des Stromes Hüter sein?

Po tokios dienos mes su kolega jau buvome pilnai pasiruošę užeiti pas kaimyną ir pasidalinti jo butą perpus. Tačiau tokio plano teko atsisakyti, nes kaimynas pats pasisiūlė atiduoti visą butą, tad visas azartas greit dingo.

Bet ar norite žinoti kieno azartas taip greit nedingo? Ogi testuotojų. Mūsų komandos nariai buvo maloniai nustebinti, pamatę, kad tokių dainų klausymas lytinio akto laiką gali pratęsti net trigubai, o aistringus partnerių šūksnių decibelai beveik padvigubėjo. Vienintėlis šio testo minusas buvo po lytinių santykių nuraminti „bandymo žiurkių“ staigius politinės ideologijos nukrypimus. Tačiau, verdiktas finale išliko teigiamas: dalyviai tokios patirties dar ilgai nepamirš.

Tikimės, kad neišsigąsite, ir išbandysite tokias naujoves. Juk žinote kaip sakoma: „Naujovės lovoje gali išsaugoti tai, kas jau atrodo pasene“.

Sėkmės ir skaniai.