Astravas prabilo: 'Nu nesprogsiu aš, prižadu'

Į elektrinę įvedus elektrą paaiškėjo daug kas. Pvz: kad visa mūsų tauta – myžniai.

Astravas prabilo: 'Nu nesprogsiu aš, prižadu'
Net gražų Astravo dvarą šalia pasistatę

Turbūt jau kiekvienas po Černobylio palikęs černobylitas spėjo pridėt į kelnes apie naująją Astravo atominę elektrinę, kuri taip užtikrintai nunes pusę rytų Europos, kad Vilniuje jau gali nueit ir pasiimt nemokamų tablečių. Pipiec, kaip gerai.

Aš maždaug šitaip įsivaizduoju visų lietuvių reakciją į Astravo Atominę Alektrinę (Toliau: A.A.A.):

Tai jau tikrai, kad pripizdėlino.

Ir Jūs visiškai teisūs, aš esu be galo įtūžęs šia tema, nes tikrai palaikau atomines elektrines.
Šikniai, kvailiai ES, uždarė Ignaliną ir dabar mūsiškiai pavydi baltiems rusams skanios naminės elektros. Patys lochai esat, lietuviai, kad uždarėt, galėtumėt patyliukais gamint, kas ten tikrins, prie pat sienos, nieks nevažiuoja, o elektrinėj žmonės tai dirba, ką?

Ūga būga, gi toks pat reaktorius kaip chrinbabuli

Ką tu išvis šneki, vaikėze perdantis, Tapiną žiūrintis? Žmonės iš klaidų mokosi, bet tokie beždžionės kaip Tu, matau – ne.

Pala o koks astravo reaktorius....
Kažkoks vandeningas žodžiu, bet beieškodamas šitos info radau, kad prie Estijos esanti Leningrado AE turi 4 tokius pačius reaktorius kaip chkerbanilo iš kurių 3 tebegaminą elektrą, kažkas nuvežkit ir estams tų nemokamų tablečių, ačiū.

Žodžiu, žinokitės, vaikučiai: atomai – gerai, vėjukas – ne, nes dažnai genda, krenta, dega, o sparnai – nėra perdirbami, ups:(

Taipogi, pasiklausėm itin slapo pokalbio:


"Sveiki, skambinam į Lietuvos Elektros Priimamąjį, pataikėm?"

"Jo jo, pataikėt, duosit elektros??"

"Nu bandysim, jei pirksit, aišku"

"Ai nu gerai... Pasakokit..."

"Tai va, esam iš baltos rusijos, kompanija Сонца, iš saulės melžiam elektrą"

"O! Žalieji! Mums patinka, gerai, gerai, imam manau"


Ir va, eilinį syki Lietuva apsipiso, nusipirko atominę elektrą, lyg patys to nežinotų (juokelis tame, kad Сонца yra skalbimo miltelių kompanija, o ne A.A.A. užsimaskavus. O gal?).

Aš manau kad kurmiobomilis ir turėjo užsidaryt, nes prigaminęs elektros per kompiterį susimuliavo, kaip lietuviai reaguos (hehe) į A.A.B. ir nusprogo iš pykčio.

O tabletes manau racionalu būtų imt ir ryt, tik jei 99.01% žinom, kad A.B.C. sprogs, nors, nu, neturėtų? Nes kam tada būtų ją statę, jei net lietuviai žino, kad sprogs? Nebent lietuviai ir susprogdins...
Tokiu atveju prašau mano sąskaiton pervest po 1 eurą už kiekvieną dieną metuose, kai turėsiu nutylėti faktą, kad lietuviai susprogdins A.C.C.