Kodėl moterys yra vadinamos karštomis?

Sveiki, mielieji (-osios), šiame straipsnyje mes atskleisime Jums, kodėl moteriškosios giminės atstovės yra vadinamos karštomis.

Kodėl moterys yra vadinamos karštomis?

1. Prausimasis duše.

Kai kurie vyriškiai teigia, kad moterys ne tiek karštos, kiek velniškai karštos. Galvojate tai komplimentas? Na jau ne. Ką turima omeny? Dauguma svajoja apie seksą duše, nes tai yra KARŠTA. Tačiau, niekas nesupranta ANT KIEK karšta būna. Ką? Kad labai malonu ir gera? Nene. Moterys tiesiog leidžia tokį karštą vandenį, jog net garai kyla dėl jo ir vyras tiesiog negali prieiti prie moters, nes jį tuoj nusvilins. 
Tad kai kitą kartą išgirsite kažką pasakojant apie romantišką pasibuvimą duše ar vonioje, supraskite, kad tai greičiausiai melas.

2. Deginimasis šiltoje saulėje.


Dauguma vaikinų, mūsų žiniomis, leidžia vasarą žaidžiant kompiuterinius žaidimus. Keliasi naktį, eina miegoti ryte. Tiesiog bando gyventi kaip Kulenai. Galbūt nori įspūdį padaryti kitoms, jog jie paslaptingi kaip vampyrai.. nežinau, tai jau kita tema straipsniui. Kontrastas yra matomas pas moteris. Jos dieną ne miega, bet deginasi! Atrodo nieko ypatingo, tačiau ši karšta vasara jų neišbaidė ir jos deginosi net prie tikrai aukštos temperatūros. Galbūt ruošiasi pomirtiniam gyvenimui?

3. Šalta žiema ir prisitaikymas prie jos.


Tikriausiai nevienam(-ai) teko matyti bent vieną vyrą su šortais ir plikomis kojomis žiemą, kai sninga ir yra minusinė temperatūra. Tačiau ar matėte tokį reginį su moterimi? Nebent su sijonu, tačiau jos vis tiek dėvi XXX den'us turinčias pėdklenes. Bet vis gi, moterys namie turi bent vieną chalatą daugybe pledukų: minkštų, švelnių, pukuotų... tad jie labiausiai ir praverčia žiemą, kai šios užsiklojusios sėdi su jais, jog būtų kiek įmanoma šilčiau.

Mūsų išvada? Na, nusprendėme, kad moterys tikrai kilusios iš veneros, nes tai yra pati karščiausia planeta mūsų saulės sistemoje ir tai paaiškina, kodėl moterys myli karštą dušą, deginimąsi bei turi daugybe šiltų pledukų.