Kokių gyvenimo pamokų aš išmokau iš savo trečios eilės mamos, ar bent jau ji man sakė, kad ji mano mama...

Nesvarbu, koks esate sėkmingas ar nesėkmingas, benamis ar milijonierius, visi mes turime kai ką bendro: talentą nuvilti savo mamas. Tačiau šiandien pasidalinsiu pamokomis, kurias išmokau iš savo trečios eilės mamos, kuri nuo pat vaikystės man pasakojo didžias istorijas apie herojų vardu Leopoldas Dūda ir jo nuostabius žygdarbius.

1. Niekada nesusidraugauk su psichopatais

Pasak mano trečios eilės mamos, psichopatai yra siaubingai išprotėję žmonės, tad su jais kalbėtis beveik tas pats kas rėkti ant dėdės Prano, nes „ans vėl nesugebėjo šiukšlių išnešti“. Tačiau išgirdus tokį patarimą visada kyla klausimas: tai kas čia tokie tie psichopatai? Iš mamos atsakymo nepavyko išgauti, o dėdė Petras nėra labai geras pavyzdys, nes jis miręs, tad su komanda nusprendėme „pasiknisti“ internetinėse gilumose. Pasak interneto, plika akimi atpažinti psichopatą yra beveik neįmanoma, nes iš esmės jie niekuo nesiskiria nuo standartinio žmogaus. Tad pradžioje šiek tiek sutrikau radęs tokį nelabai išsamų atsakymą, tačiau prisiminęs didžiąją dalį savo gyvenimo supratau, kad trečios eilės mamai puikiai pavyko išūgdyti beveik tobulą asocialų individą.

Ačiū tau, mama :)

2. Niekada nekovok su žmogumi, kuris neturi ko prarasti

Taip pat mano trečios eilės mama išmokė mane, kad jei kovosi su žmogumi, kuris neturi ko prarasti, tai bus tas pats, kas kovoti su širše: kol pats nelįsi, tol viskas bus gerai, bet jei tik išdrįsi stuktelti per kokią silpną vietą, jis tiesiog apsisuks ir nenusiramins, kol tavęs nesunaikins. Kadangi širšėm esu alergiškas nuo vaikystės, išgirdęs šį patarimą verkiau be sustojimo tris dienas. Norite pasakyti, kad gyvenime turėsiu saugotis ne tik nuo širšių bet ir nuo santechnikų, elektrikų ir laidojimo namų darbuotojų? Tai nuoširdžiai mane iki šiol gąsdina. Tačiau džiaugiuosi Jums pranešdamas, kad bent šioje srityje mama manęs pasigailėjo (greičiausiai todėl, kad tris paras neleidau jai miegoti), ir atskleidė man vienintėlę veiksmingą taktiką prieš tokius žmones. Laimėti kovojant prieš žmogų, neturinti ko prarasti, būtina jo gyvenime tapti tuo, ką jis bijo prarasti. Reiki tapti artimiausiu jo draugu, pečiu išsiverkti, gyvenimo ramsčiu ir nepakeičiama lemties dalimi. Tik po ilgo laiko jį išdavus ir palikus vieną galima užtikrinti nenuginčijamą pergalę.

3. Jei jau užsiimi mokesčių vengimu, visada pašonėje turėk profesionalą

Nesu tikras, ar kalbėdama apie tai ji kalbėjo iš patirties ar ne, tačiau galiu pasakyti, kad pasakodama tai, ji kalbėjo su nuoširdžiu užsidegimu, tarsi vaikas pasakodamas apie mėgstamiausią savo super herojų Viktorą Uspaskichą. Jos nuomone, mokesčių vengimas kartais yra tiesiog būtinybė, todėl visada reikia iš anksto pasirūpinti bendradarbiais, išmanančiais šį amatą. Žinoma, mielieji skaitytojai, mes visiškai to neskatiname ir patys tuo neužsiimame, tačiau, norint išlaikyti Zhinių puslapio edukacinį statusą turime išmokyti Jus ir apie tokias kraštutines priemones. Mamos nuomone, politikų „šiais laikais kaip prišikta“, tad bet kuris individas, pasinaudodamas per gyvenimą užmegstais ryšiais, gali artimoje aplinkoje susirasti bent vieną. O toliau viskas paprasta: papasakoji jam apie situaciją, išklausai istorijos, apie tai kaip seime visi „dėję“, ir kartu kimbate į darbą.