Mūsų pasisakymas apie rinkimus

Kad jau visi taip daro, tai ir mes pasakysim savo nuomonę

Mūsų pasisakymas apie rinkimus

Klausykit, mielieji, nevyniosim žodžio į vatą, neieškosim kišenėj, rinkimai Lietuvai gera kryptim neina, mes pirštais nerodysim, apie kitas partijas nepasakosim, tačiau mes papasakosim šiek tiek apie save.

Jau greitai antras rinkimų turas ir mes redakcijoje pagalvojome, kodėl gi nekandidatavus į seimą, turim Leopoldą, pilną būrį redaktorių, gal dar vietos liko rinkimuose.

Žemiau pristatysiu mūsų politinę partiją.

Pavadinimas

Mūsų partijos pavadinimas: „Geros zhinios Lietuvai”, nes jei išrinksite mus, mes pasirūpinsime žiniasklaidos pozityvumu, nebus blogų naujienų, blogų dalykų tiesiog nebeliks, jei nustosim apie juos rašyt, patys ir baigsis, nes, kaip sakoma, duokim durniui kelią (parašęs šitą supratau, kaip tai šmaikštu, nes taip vyksta kiekvieni seimo rinkimai). Už pozityvumą!

Programa

Mes esam paprasti žmonės, neišpuikę, toli į ateitį neplanuojame, tačiau prižadame Jums gerą nuotaiką, pakankamai satyros, mat kiekvienas žmogus per dieną privalo perskaityti nors 3 satyrinius straipsnius. Štai čia mūsų dabartinis planas chuliganas:

 • Mokyklose išmokysime vaikus suprasti satyrą, nebūti snaigėmis, mat kas iš tų vaikų beliks, jei nesupranta paprasčiausio bajerio. Aš savo broliui dantį išmušiau, buvo tikrai juokinga, bet jis verkt pradėjo, visai jau jaunimas išnaglėjo, mama po to man savaitei telefoną atėmė...
 • Lietuvių kalbos žodyną praturtinsime tokiais žodžiais kaip:
 1. Apsifalčmačinti – apsidrėbti, išsipurvinti.
 2. Pogčiampas – titulas, suteikiamas asmeniui, kuris atlieka stebinančius, drąsius, priimtinus veiksmus. Dažniausiai titulas suteikiamas kitų socialinės grupės, kuriai priklauso asmuo, narių.
 3. Pogeris – žr. pogčiampas. Labiau tinkamas būsenai, jausmui nusakyti. Pvz.: „Šiandien jaučiuosi pogeris”. Gali būti vartojamas kaip silpnesnis sinonimas pogčiampui.
 4. Trogloditas šlobmomitas pydaro lobomitas – čia yra asmenvardis, nusakantis žmogų, kuris yra: Trogloditas – didelę dalį laiko sėdi namie; Šlobmomitas – šlobina savo mėsą (shlob my meat); Pydaro – kažkaip susijęs su labai menko intelekto asmeniu (niekaip nesusijęs su homoseksualumu); Lobotomitas –asmuo, kuriam buvo padaryta lobotomija.
 5. Zhinios – satyrinės naujienos, kurios yra 100% tikros (niekaip nesusiiję su žodžiu „žinios”).
 6. Čymzas – brisius.

Ir dar daug kitų, kurių nesugalvojom.

 • Neleisime įsigalėti lenkų kalbai kaip tarptautinei, manau, ir taip visiems tai aišku.
 • Grąžinsim „Siestą”.
 • Na ir patys pagalvokit, negi būsim blogi politikai ;)
 • Panaikinsime Lietuvos valstybės skolas pasitelkdami sūrelių eksportą į užsienio valstybes

Na, mes dar nežinome ar tikrai pateksime į rinkimus, gal kaip nors pro sargą ir prasmuksime, tačiau bandysime dėl Jūsų, bent įsivaizduokite, kiek zhinių seime pilna. 

Tad prabalsuokit, o jei nepateksim... Na, jei nepateksim, bus gana liūdna, tačiau rašyti nesustosime.

Sąrašo numeris: velniai žino, bet koks skaičius

Politinė reklama apmokėta už Leopoldo audi technikinės pinigus.